Tenis

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Tenis

Postprzez markos7207 » 31 Sty 2016 03:34

Widocznie nie śledzę tak uważnie tenisa ja wy i będę się upierał przy swoim, więc dla mnie to pozostaje sensacją ;) . Tak, każda ma szansę wygrać z Sereną bo ona także jest człowiekiem i ma dni kiedy nie przypomina siebie, czyli dominatorki która zmiata rywalki z kortu. Statystyki jednak mają swoje znaczenie, proponuje sprawdzić jak stało zwycięstwo Andżeliki u buków :D . Kerber mogła równie dobrze pożegnać się z turniejem już w pierwszej rundzie.
Bardzo dobrze pamiętam Wimbledon sprzed 12 lat bo wtedy bardziej pasjonował mnie tenis, gdy zwiewna dziewuszka z Rosji rozprawiła się w finale z Amerykanką.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Tenis

Postprzez mareqna » 31 Sty 2016 09:13

maksim napisał(a):I Zawsze jakiś polski akcent.

Najbardziej mnie denerwował polski akcent w reprezentacjii Niemiec w piłce nożnej w postaci Klose i Podolskiego.Wielu kibicowało reprezentacji Niemiec bo tam Polacy grają :evil: dobrze,że to się skończyło.

Ale trzeba przyznać,że kobiecego tenisa na tak wysokim poziomie to nie widziałem :o :shock:
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Tenis

Postprzez Snill Jenta » 31 Sty 2016 19:49

:D
Image
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Tenis

Postprzez maksim » 31 Sty 2016 19:57

EnDżi przynajmniej podatki płaci w Polsce ;p

U mężczyzn za to nie było sensacji - Joker po raz 11, do Fedexa jeszcze trochę brakuje, ale damy radę. Czas na wygraną w RG.
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Tenis

Postprzez markos7207 » 16 Lut 2016 16:51

Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Tenis

Postprzez maksim » 16 Lut 2016 17:26

Tylko niech już nie spiewa ;p
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Tenis

Postprzez shunrey » 25 Lut 2016 23:25

Dzisiejszy mecz w wykonaniu Agnieszki... cud, miód i orzeszki. Nawet jak nie wygra jutro w półfinale, czy w niedziele to i tak widać coraz bardziej, że Polka w tym roku może wyczarować coś dobrego :> Rio, Wimbledon, tyle okazji :-) Brawa również dla Vinci za świetną grą, mecz już jest mocnym kandydatem do spotkania roku, a to dopiero jego początek :o Ostatnio tenis i biathlon ogląda mi się znacznie przyjemniej niż narciarstwo klasyczne, chyba wiadomo czemu :p
shunrey
Młodzieżowiec
 
Posty: 443
Rejestracja: 07 Lis 2013 18:08

Re: Tenis

Postprzez maksim » 26 Lut 2016 17:57

Wyszło jaj zwykle po meczu cudów ;)
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Tenis

Postprzez Bedrzich » 27 Lut 2016 20:11

No tych meczów i zagrań pięknych w wykonaniu Agi mamy sporo, ale w tenisie nie ma punków za styl, czasem aż człowiek pomyśli, że żal niestety, bo to trochę zabija ten sport :D
Jak słusznie zauważył maksim, Agnieszce często przydarza się tak, że po pięknym meczu jest porażka, dlatego ja jestem nadal sceptykiem jeśli chodzi o tego szlema w tym roku, o którym się rozpisują ostatnio dziennikarze. Ale u nas tak zawsze, pół roku temu Wiktorowski był jednym z najgorszych trenerów, a Aga miała sezon do dupy, a teraz jest wahnięcie w drugą stronę, jak czytam polską prasę, to wychodzi na to, że Agnieszka jest absolutnie najlepszą tenisistką na świecie!!! (tylko jakimś cudem najważniejsze imprezy wygrywają inni).
Dobrze, że dla równowagi czytam czasem prasę obcojęzyczną, bo inaczej można by zwariować ...
Aha, no znowu jestem zdrajcą i sprzedawczykiem, ale ja kibicowałem Vinci, której zresztą kibicuję od 15 lat (pamiętam jej mecz deblowy z Wimbledonu 2001 w parze z Testud i od tej pory trzymam za nią kciuki). Trudno, stara miłość nie rdzewieje :lol:
Bedrzich
Mistrz Świata
 
Posty: 1232
Rejestracja: 11 Mar 2012 10:11
Miejscowość: Gduńsk

Re: Tenis

Postprzez maksim » 13 Mar 2016 21:04

https://www.youtube.com/watch?v=wW9nJ-xhtwc
I kolejny hotszot Isipisi

kompilacja może być niezła z tego sezonu, jak tak dalej pójdzie :D
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Tenis

Postprzez maksim » 05 Kwi 2016 06:26

I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Tenis

Postprzez miskam » 28 Maj 2016 10:46

nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Tenis

Postprzez figaro56 » 02 Cze 2016 15:07

Jak przeczytam jeszcze jeden artykuł jak to Isia została skrzywdzona w Paryżu bo kazano jej grać ma mokrym korcie to zacznę wyć. Teraz to Matkowski zaczyna pochylać się z troską nad frustracją Radwańskiej. Krzyki i żale polskich dziennikarzy i części kibiców jakby tylko Aga grała na mokrym korcie a przeciwniczka miała suchy.
Rozumiem, ze taki kort niweluje w pewnym sensie przewagę techniczną Agnieszki ale do cholery ich dzieli w rankingu 100 miejsc. Jaki by ten kort nie był powinna nasza tę przewagę utrzymać. No trudno taki jest urok sportu na otwartych obiektach, że czasami przyjdzie zagrać podczas mżawki, wiatru czy podczas upału. Wszystkie te czynniki mają wpływ na grę i pamiętam jak Aga tłumaczyła swą porażkę na Australian Open wysoką temperaturą a przecież rywalka nie grała w cieniu. Nigdy Radwańskiej nie szło za bardzo w Paryżu i trzeba poczekać na Wimbledon.
Ostatnio edytowany przez figaro56, 02 Cze 2016 21:53, edytowano w sumie 1 raz
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Tenis

Postprzez miskam » 02 Cze 2016 15:40

Ale co do zasady ma rację. Ten paryski kurwidołek nie nadaje się na przeprowadzanie GS. Ani zadaszenia, ani oświetlenia, zatrzymani w latach 70 ubiegłego wieku. I dogrywają 2 godziny dziennie na siłę, byleby tylko nie zwracać za bilety.

Ale rzeczywiście za dużo tego płaczu, ale to chyba głównie media(jak zwykle) to nakręcają.
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Tenis

Postprzez damian940915 » 03 Cze 2016 13:01

Od dzisiaj zarządzam, by startujący w TdF startowali na BMX-ach, wyścigi Formuły 1 odbywały się zimą na zamarzniętych jeziorach w Szwecji, a koszykarze NBA grali w deszczu na moim osiedlowym, asfaltowym boisku. Niby ten sam sport, a jednak różnica wyraźna. Mam wrażenie, że z tym tenisem na mokrym korcie jest tak samo. Jak nie przepadam za Radwańską, tak rozumiem jest złość i pretensje.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Tenis

Postprzez figaro56 » 03 Cze 2016 14:13

Myślisz, że drużyna z twojego osiedla miałaby szanse wygrać na asfaltowym boisku w deszczu z drużyną z NBA? :D
Damian słyszałeś tłumaczenia Agnieszki o grze w upale bo to wskazywała na przyczynę porażki na AO. W Nowym Jorku znowu był przeciwko niej wiatr. Tu mogę się zgodzić iż to najbardziej niesprawiedliwy z żywiołów i jak ktoś ma pecha może przegrać. Ale deszcz i upał są sprawiedliwe dla obydwu stron. Ciekawe co powiedzieliby kibice i dziennikarze polscy gdyby Agnieszka wygrała a pretensje rościłaby sobie rywalka. Trudno taki jest sport na otwartych arenach. Można zakląć pod nosem pogratulować przeciwniczce i jedziemy dalej a nie rozpisywanie się o krzywdzie i rozpamiętywanie ile to kropel deszczu spadło na Radwańską. Łażenie po całym Paryżu i szukanie w wywiadach osób które potwierdzą nasz punkt widzenia i tak już cały tydzień. Dzisiaj na pierwszej stronie Sport.pl znowu artykuł o tym. Mnie Agnieszka podpadła na IO w Londynie i nie lubię jej ale zawsze będę jej kibicował i życzę jej z całego serca aby jako pierwsza Polka wygrała turniej wielkoszlemowy. Moje lubienie lub nie lubienie nie ma tutaj nic do rzeczy.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Tenis

Postprzez Snill Jenta » 16 Sie 2016 10:46

Najlepsze, co ostatnio widziałam w internetach :lol: Zrobiło mi dzień. Biedny pan Piotr.
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Tenis

Postprzez Laleczka Chucky » 27 Wrz 2016 16:59

Postanowiłem się z Kasiny Wielkiej przeprowadzić do Puszczykowa pod Poznaniem, bo tam mieszka Ania Kerber.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Tenis

Postprzez mareqna » 28 Lis 2016 08:03

Wspaniałe zakończenie roku tenisowego dla Argentyny :D Epickie zwycięstwa Juana Martina Del Potro nad Andy Murrayem w Londynie i Marinem Cilicem w Zagrzebiu nie poszły na marne i Puchar Devisa w końcu w rękach Albicelestes!!!
Brawo Delpo :) brawo Delbo :)
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Tenis

Postprzez Bedrzich » 28 Lis 2016 18:38

Tak Del Potro wielki, ale jeszcze większy Federico Delbonis!!! Bo że Juan Martin jest w stanie wygrać oba single i że nawierzchnia nie będzie mu przeszkadzać, to można było przewidzieć. Ale że Delbonis najpierw wymęczy Cilicia pięciosetówką, a potem rozbroi Karlovicia na nawierzchni, za którą nie przepada, w to, naprawdę, trudno było uwierzyć. To zresztą tylko pokazuje, że Puchar Davisa rządzi się swoimi prawami i trudno tutaj wszystko przewidzieć. Przecież teoretycznie Chorwaci zrobili wszystko aby puchar był ich... Widziałem tylko skróty i żałuję, że nie oglądałem meczu :(
Bedrzich
Mistrz Świata
 
Posty: 1232
Rejestracja: 11 Mar 2012 10:11
Miejscowość: Gduńsk

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 44 gości

cron