Ulubiony Sport Zimowy...

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Jaki jest wasz ulubiony sport zimowy (oczywiście poza biathlonem)??

Skoki Narciarskie
15
10%
Skoki Narciarskie
15
10%
Biegi Narciarskie
29
19%
Biegi Narciarskie
29
19%
Kombinacja Norweska
6
4%
Kombinacja Norweska
6
4%
Hokej na lodzie
7
4%
Hokej na lodzie
7
4%
Łyżwiarstwo Figurowe
0
Brak głosów
Łyżwiarstwo Figurowe
0
Brak głosów
Bobsleje
0
Brak głosów
Bobsleje
0
Brak głosów
Saneczkarstwo
1
1%
Saneczkarstwo
1
1%
Narciarstwo Alpejskie
8
5%
Narciarstwo Alpejskie
8
5%
Snowboard
2
1%
Snowboard
2
1%
Inny
10
6%
Inny
10
6%
 
Razem głosów : 156

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez czlek682 » 23 Gru 2008 20:48

ciekawe gdzie?
Ech..................................................
czlek682
Junior młodszy
 
Posty: 50
Rejestracja: 21 Gru 2008 17:24

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez dawid » 24 Gru 2008 09:11

ja na rai sport sat,heh tam jest fajny program pokazuje tez niektore zawody w narciartwie alpejskim ktorych nie ma eurosporcie
Awatar użytkownika
dawid
Junior
 
Posty: 193
Rejestracja: 21 Gru 2008 16:55
Miejscowość: Bytnica

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez Makarainen » 15 Lut 2009 14:32

To oczywiste że Biathlon ;)
:D
GO ! Kaisa Lenna Makarainen, Daria Domraczewa & Sophie Boilley!
Makarainen
Junior
 
Posty: 189
Rejestracja: 14 Lut 2009 13:49
Miejscowość: Lębork

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez olencja » 15 Lut 2009 14:43

Ja poza biathlonem uwielbiam narciarstwo alpejskie, ale nie w sensie ogladania, tylko uprawiania :wink:
Awatar użytkownika
olencja
Młodzik
 
Posty: 44
Rejestracja: 12 Lut 2009 20:36

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez dan » 15 Lut 2009 18:07

Ja oczywiście biathlon, a poza tym jeśli chodzi o sporty zimowe... Kiedyś zapewne zaznaczyłbym skoki, ale z czasem się to zmieniało. Hokej na lodzie, ale tylko jeśli chodzi o olimpiadę i mistrzostwa świata. Od jakiegoś czasu biegi narciarskie, ale w tym przypadku niewątpliwy wpływ na mój wybór miało pojawienie się Justyny Kowalczyk.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez Adrian Woźniak » 18 Lut 2009 12:21

zaznaczyłem kombinację norweską, mimo że skoków praktycznie nie oglądam :wink: bardziej interesująco według mnie przedstawia się rywalizacja na trasie biegowej :wink:

biegi narciarskie też oglądam, niestety ostatnio troche mniej, gdyż nie zawsze jest czas. Mimo wszystko i ta konkurencja potrafi być bardzo interesująca :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez Masha » 19 Lut 2009 23:43

Ja lubię oprócz biathlonu narciarstwo alpejskie. Kibicuję Amerykankom Vonn i Mancuso oraz Norwegowi Akselowi Lund Svindalowi. Jednak najbardziej trzymam kciuki za młodziutką Larę Gut.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez Duche » 19 Lut 2009 23:46

Kibicuję Amerykankom Vonn i Mancuso oraz Norwegowi Akselowi Lund Svindalowi. Jednak najbardziej trzymam kciuki za młodziutką Larę Gut.


Prawie w całości mogę się z Tobą zgodzić. Nie zgadzam się tylko co do Svindala, bo za nim jak za większością Norwegów nie przepadam. Nie lubię jego siłowego stylu jazdy.

Vonn, Mancuso i Gut jak najbardziej tak - cała trójka wesołych zawodniczek. Bardzo miłe osoby, a ja szczególnie jestem zauroczony młodziutką Szwajcarką. Dziewczyna jest niesamowita i bardzo mocno trzymam kciuki za pomyślność w jej karierze.

Bode Miller i Didier Cuche to moi ulubieńcy wśród mężczyzn.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez Masha » 19 Lut 2009 23:52

Ja Akselowi kibicuję po tym strasznym wypadku. Podziwiam jego konsekwencję, ambicję, nieustępliwość. Jest niesamowity. Ja tam lubię Norwegów: Aksel, Roar Ljoekelsoey i Anders Jacobsen, król biathlonu Ole, Emil Hegle, Pędziwiatr.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez Duche » 19 Lut 2009 23:57

Tym powrotem mnie również zaimponował. Szczególnie warte podziwu było to, że w tym sezonie wygrał zawody w Beaver Creek, czyli w miejscu, gdzie sezon wcześniej zaliczył ten potworny upadek.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez arek » 13 Kwi 2009 12:24

Zaznaczyłem skoki narciarskie, ale lubię też biegi narciarskie, a ostatnio oglądam na Eurosporcie curling. Emocje prawie jak w biathlonie.
Pozdrawiam!
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez kat. » 28 Lis 2011 00:01

Przeglądam forum, to i odświeżę sobie jednego starocia ;)

Obecnie to biathlon i hokej (głos), choć podobnie jak Dan, głównie na szczeblu reprezentacyjnym, tj. IO i MŚ, a potem długo, długo nic.

Kiedyś byłem mniej wybredny i oglądałem wszytsko jak leci, a nr 1 były skoki, ale to było dawno, dawno temu, a mianowicie przełom lat 80 i 90. i czasy Dietera Thomy, mojego ulubionego wówczas skoczka ;) Potem jakoś skoki interesowały mnie coraz mniej, a wraz z nastaniem małyszomanii - w ogóle. I tak już zostało do dziś - czasem zmuszę się, żeby to i owo zobaczyć, ale szczerze to 100 razy bardziej wolę oglądać łyżwiarki figurowe ;) Stara miłość zardzewiała i tyle.

Szczyt zainteresowania biegami to Albertville '92 i genialni Norwegowie - Daehlie, Ulvang i Langli (mój ulubiony) oraz oczywiście Stefania u pań ;) Dziś jakoś żadni zawodnicy nie potrafią wzbudzić u mnie tamtej szczeniackiej sympatii, a co za tym idzie ogląda mi się biegi dość beznamiętnie (w przeciwieństwie do biathlonu, jakoś w biathlonistkach od pewnego czasu łatwo się "zakochuję" ;) ). Tylko Justyna jest w stanie wywołać większe emocje, poza nią lubiłem jeszcze ze współczesnych biegaczek Petrę.
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez markos7207 » 28 Lis 2011 17:11

Dziwnym trafem ale ominąłem tego "starocia" ;) , czas to zmienić.
Bezapelacyjnie od przeszło 20 lat, "jedynka" to biegi narciarskie i nie tylko gdy chodzi o sporty zimowe.
Akurat w moim przypadku choć biegami mocno interesowałem się już pare lat wcześniej, "boom" nastąpił podczas MŚ w Val di Fiemme gdy norweska armada ruszyła na podbój świata, a Albertville, Falun czy Lillehammer(tu zwłaszcza co działo się wokół tras) ugruntowały mnie w przekonaniu że kocham ten sport, i tak zostało mi do dziś.
Dalej są skoki, kombinacja, narty alpejskie, biathlon i łyżwy szybkie. Nie wzgardze prawie żadnym sportem zimowym jedynymi wyjątkami które jakoś nie budzą szczególnego mojego zainteresowania są sanki, short track i łyżwy figurowe, z tymże na solistki czasem sobie lubię zerknąć 8-) .

Kat, nie wiedziałem że z Ciebie taki matuzalem ;) .
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez kat. » 28 Lis 2011 17:20

Od Ciebie nieco młodszy ;) podczas Albertville jeszcze tyci byłem. Ale jakoś te igrzyska pamiętam najlepiej, no i Lillehammer. To były takie romantyczne początki zainteresowania sportami zimowymi, a potem to jak w niektórych związkach - rozstania i powroty :)
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez harding » 13 Lut 2012 21:51

Kombinacja norweska, tyle że nie mam komu kibicować :(
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez RakuNH » 16 Lut 2012 19:57

harding napisał(a):Kombinacja norweska, tyle że nie mam komu kibicować :(


A komu byś chciał kibicować? :D Polacy to już sobie w Pucharze Kontynentalnym nie radzą, także trzeba się przerzucić na Czechów czy Słoweńców ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez harding » 17 Lut 2012 20:46

Biało-czerwonym, kibicowanie innym nacjom to nie to.
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez marvandi » 05 Mar 2012 08:27

Biegi, biegi i jeszcze raz biegi. Oglądałam jeszcze zanim Justyna zaczęła wygrywać, ale kiedy już zaczęła, to jeszcze bardziej się tym sportem zafascynowałam. A w męskich biegach kibicuję Dario. Bo to taka trochę Justyna. Też zdobywa wszystko co leci, oprócz złotych medali. Choć on akurat ma tylko złoto z Vancouver. Justyna ma łącznie 10 medali.
Później są skoki. Tutaj kibicuję Polakom i innym, trochę słabszym skoczkom, jak Colloredo, Sevoie, Zauner, Kazachowie (naprawdę Kazachowie). No ale ogólnie można powiedzieć, że kibicuję wszystkim, oprócz Austriaków (wyjątkiem jest właśnie Zauner).
Następnie jest kombinacja (tak... u mnie nr. 1 to narciarstwo klasyczne). Jako że ciężko kibicować Polakom, skoro praktycznie ich nie ma, to tutaj Jason Lamy-Chappuis jest moim ulubieńcem. No i jest jeszcze taki Rosjanin, Ernest Yahin. :D
Później narciarstwo alpejskie i mój ulubieniec, Ted Ligety.
W biathlonie kibicuję Rosjanom.
I tak dalej... :)
Polakom zawsze wiatr w plecy wieje...
Awatar użytkownika
marvandi
Młodzik młodszy
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 Mar 2012 19:12

Re: Ulubiony Sport Zimowy...

Postprzez maciej2001 » 24 Kwi 2015 23:24

Oprócz biathlonu biegi oczywiście :)
Awatar użytkownika
maciej2001
Młodzik młodszy
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 Lut 2015 17:13

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości