Snowboard

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Snowboard

Postprzez RychuGKM » 16 Mar 2013 20:20

Historyczna chwila w snowboardcrossie! Po raz pierwszy w historii 2 zawodników ex aequo zajęło 1 miejsce. Fotokomórka nie zdołała rozstrzygnąć kto był szybszy.
Dal nas to tym milsza informacja , bo jednym z tych 2 zawodników był M. Ligocki :D , drugim Australijczyk A. Pullin.

Zima stulecia w polskim sporcie trwa w najlepsze i jej końca(sukcesów) nie widać!!!
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Snowboard

Postprzez san » 16 Mar 2013 20:23

Kolejna sensacja. Mateusz Ligocki, po pięciu latach, znowu wygrał PŚ w krosie. Coraz lepiej wygląda to przed Soczi :D
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Snowboard

Postprzez losoz » 16 Mar 2013 21:05

Od kiedy usłyszałem o zwycięstwie Ligockiego to ta wiadomość nie przestaje mnie zaskakiwać. Raz, że on wygrał, zdobył 1000 punktów PŚ, a we wszystkich wcześniejszych zawodach zdobył ich 111. Dwa, że wygrał razem z Pullinem, co wydawało mi się niemożliwe. A jednak. I teraz trzecia. Wyniki były już dobre 4 godziny temu, a ten wynik przeszedł praktycznie bez zauważenia. Na stronach takich jak onet, czy wp trzeba się bardzo starać, żeby taką informację znaleźć. To trzecie jest o tyle dziwne, że o 3 miejscu Riemen już wiadomości są bardziej widoczne. Wszystko zmierza w stronę upadku polskiego snowboardu, nie dosyć, że Związek jest jaki jest, to jeszcze o dobrych wynikach się nie mówi. Trzeba się cieszyć przynajmniej, że takie są.
losoz
Młodzik młodszy
 
Posty: 11
Rejestracja: 16 Mar 2013 14:11

Re: Snowboard

Postprzez arek » 17 Mar 2013 11:56

san napisał(a):Kolejna sensacja. Mateusz Ligocki, po pięciu latach, znowu wygrał PŚ w krosie. Coraz lepiej wygląda to przed Soczi :D

A tak wyglądał ten wyścig: http://www.fissnowboard.com/uk/videos/s ... tml?id=786
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości

cron