Skoki narciarskie

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 31 Gru 2008 01:08

Luki napisał(a):Skoki - kiedyś bardzo lubiłem (za czasów Hannawalda), teraz są dla mnie nudne jak flaki z olejem :P Sporadycznie tylko oglądam...

Dzisiaj są nawet ciekawsze... Tylko "MałaMysz" nie skacze ale to już insza inszość...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 31 Gru 2008 10:42

A co chciałeś żeby Adam skakał jeszcze do 65 lat i wtedy przejść ustawowo na emeryturę z ZUS-u. Dajcie mu spokój. Niech każdy sportowiec w Polsce zrobi tyle dla naszego sportu co on to będziemy sportową potęgą. To że teraz jest bez formy to zaraz najazd na niego. Póki co i tak jest najlepszym z Polaków. Tomek Sikora też miał słabsze sezony i jakoś nikt nie żądał od niego żeby kończył karierę. Dopóki jest najlepszym naszym skoczkiem i nikomu nie blokuje miejsca w kadrze tylko dlatego, że się Małysz nazywa ma prawo skakać. Jak czytam niektóre komentarze na Onecie to ta nędzna resztka włosów jeży mi się na głowie. Co za debile dorwali się tam do tego internetu, bo kibicami nazwać to barachło trudno. U mnie zawsze będzie miał szacunek za to czego dokonał. Choćby za to,że będąc w Planicy mogłem z dumą powiewać naszą flagą i śpiewać nasz hymn kiedy zdobywał 4 kryształową kulę.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Fan » 31 Gru 2008 10:50

Małysz ostatnio w wywiadach wypowiadał się, że stracił technikę a przez kogo? Przez Kruczka, który za wcześnie został trenerem kadry A. Nasz szanowny prezes opala się w środku sezonu... Jedynym wyjściem jest ponowne zatrudnienie Lepistoe
Fan
Junior
 
Posty: 118
Rejestracja: 03 Gru 2008 19:36

Re: Skoki narciarskie

Postprzez czlek682 » 31 Gru 2008 15:01

W kwalifikacjach polacy nie najgorzej
3 z 4 się zakwalifikowało
wszyscy z nich w 35
Ech..................................................
czlek682
Junior młodszy
 
Posty: 50
Rejestracja: 21 Gru 2008 17:24

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dan » 31 Gru 2008 17:49

Ja cały czas wierzę, że Małysz będzie jeszcze walczył z najlepszymi o podium, może podczas przyszłorocznych igrzysk. Moim zdaniem Łukasz Rutkowski i Kamil Stoch to duże talenty. Mam tylko nadzieję, że nie zostaną zmarnowane. Boję się tego, że już to się stało, bo na razie skaczą fatalnie. Ale są nadal młodzi więc może da się jeszcze ich uratować.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 01 Sty 2009 21:02

czlek682 napisał(a):W kwalifikacjach polacy nie najgorzej
3 z 4 się zakwalifikowało
wszyscy z nich w 35

I dzisiaj okazało się co potrafią... Szkoda. :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 01 Sty 2009 23:21

Ostatnio pojawiły się informacje, że Mika chce zrezygnować z prowadzenia Norwegów. Trener to znakomity i na pewno pomógłby nie tylko Adamowi, ale i reszcie chłopaków - nie trzeba przypominać co on zrobił z nędznych przed jego przybyciem Norwegów. Tylko że taki trener to dla Tajnera byłby problem, bo on nie dałby sobą rozkazywać jak Kruczek, który nie ma jaj i jest tylko marionetką w rękach Apolla. Ten buc teraz wygrzewa się w ciepłych krajach i pewnie w dupie ma to, że człowiek dzięki któremu on zaistniał (czyt. Małysz) upadł i nie ma w tej chwili w polskim związku narciarskim osoby, która byłaby w stanie go podnieść.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dan » 02 Sty 2009 15:07

Trochę mi się nie chce wierzyć w to, że Mika Kojonkoski zrezygnuje już w tym sezonie z prowadzenia Norwegów. Z drugiej strony jak nawet on im nie potrafi pomóc to coś tam jest naprawdę nie tak. Jestem bardzo ciekawy co on by zrobił z naszymi "gwiazdami".
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki narciarskie

Postprzez dawid » 02 Sty 2009 15:39

heh,moze i bedzie nas trenowal fajnie by bylo,moze nauczyl by tych cieniasow skakac
Awatar użytkownika
dawid
Junior
 
Posty: 193
Rejestracja: 21 Gru 2008 16:55
Miejscowość: Bytnica

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 04 Sty 2009 00:27

figaro56 napisał(a):A co chciałeś żeby Adam skakał jeszcze do 65 lat i wtedy przejść ustawowo na emeryturę z ZUS-u. Dajcie mu spokój. Niech każdy sportowiec w Polsce zrobi tyle dla naszego sportu co on to będziemy sportową potęgą. To że teraz jest bez formy to zaraz najazd na niego. Póki co i tak .......

Człowieku!!! Jaki "najazd"??? Ja tylko stwierdziłem fakt. Małysz nie jest teraz w super formie, ale rywalizacja jest ogólnie ciekawsza, bo nie ma dominacji jednego zawodnika. Skoki oglądam mniej więcej od czasów Bobaka niezależnie od naszych sukcesów. Nigdy nie miałem do Małysza o nic pretensji... :shock: :?
A jak Małysz chce to niech sobie skacze i do ZUS-owskiej emerytury, mi to na pewno nie będzie przeskadzać... Niezależnie od wyników zawsze będę mu kibicować.
Przestań czytać bzdurne "komentarze na Onecie", to będziesz zdrowszy i mniej nerwowy, dzieci neo jak dostaną trochę wolności to z niej korzystają, normalne...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 10 Sty 2009 20:51

Za tydzień Zakopane a tu zupełna cisza. :?:
W Kulm Gregor dzisiaj pokazał klasę...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 11 Sty 2009 19:07

W Zakopanem po raz pierwszy bilety można kupić bez problemu w dniu zawodów. Cała kadra trenuje by w u siebie uniknąć kompromitacji. To smutne, że nie ma w naszym zapleczu czterech chłopaków których można w Kulm było pokazać bez obawy o ich zdrowie i życie.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 11 Sty 2009 20:21

Zdolna młodzież jest, przecież pojechała do Sapporo, gdzie było 31 skoczków i nasi byli w samej końcówce, dostając przy tym baty jak się patrzy do skoczków którzy już powinni być na emeryturze - Okabe, Funaki.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 11 Sty 2009 20:43

Jakby tak Murańkę do Kulm wysłać zamiast do Japoni to jakby dmuchnęło to od razu poleciałby do Zakopca! I na podróży jaka oszczędność!!! :D
A tak serio to nie wiem po co wysyłać chłopaków do Japonii na PK... Koszty duże, zmęczenie niepotrzebne, zawody poza japończykami słabo obsadzone, efekt szkoleniowy żaden...No chyba, że na wycieczkę pojechali... W nagrodę? Tylko za co??? :shock:
Okabe skakał po 140 a nasi nawet 120 nie przekroczyli... :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 11 Sty 2009 21:44

Trzeba sobie to uzmysłowić, że te lata świetnej koniunktury wokół skoków zostały chyba zmarnowane. Kadra słabiutka i zaplecze nie istnieje. Niech tylko to Zakopane nie zaciemni obrazu naszych skoków. Pamiętam jak na letnim GP Rutkowski zaszalał w Zakopanem i już euforia.Pojechał później do Japonii i w słabej obsadzie nic tam nie zwojował. Tu też na znanej sobie skoczni kilku może coś tam wyskakać a potem wyjazd i powrót do szarej rzeczywistości.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 16 Sty 2009 18:46

No i trochę "zaciemniło"...
7 Polaków w 30-tce!!! Jesteśmy potęgo w skokach! :shock:
A może to jednak odbicie?...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 16 Sty 2009 19:34

Na podstawie tej loterii wysuwanie jakichkolwiek wniosków to chyba zajęcie dla niepoprawnego optymisty. Zobaczymy co będzie jutro?
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Mundzioł » 16 Sty 2009 20:02

bardzo ladnie nasi skakali, ale na ile to bylo dzieki temu ze znaja to skocznie a ile ze sa naprawde w formie pokaza nastepne konkursy.

Szkoda mi Rudkowskiego, bo skakal niezle na traningach i w kwalifikacjach, ale wiatr mu zepsul skok
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 17 Sty 2009 21:12

Dzisiaj przy w miarę równych warunkach już tak pięknie nie było. Jedynie drugi skok Stocha cieszy. Poza tym jak zawsze czyli nijako.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Janko10 » 18 Sty 2009 15:01

figaro56 napisał(a):Dzisiaj przy w miarę równych warunkach już tak pięknie nie było. Jedynie drugi skok Stocha cieszy. Poza tym jak zawsze czyli nijako.

Mimo wszystko było dobrze. Mam nadzieję, że będziemy mieli chociaż 2-3 skoczków regularnie w 30... To jest realne.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości

cron