Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Ile polscy sportowcy zdobędą medali na IO w Rio de Janeiro?

0
2
5%
1-4
0
Brak głosów
5-7
2
5%
8-10
6
16%
11-13
14
37%
14-16
6
16%
17-19
0
Brak głosów
20 lub więcej
8
21%
 
Razem głosów : 38

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Bocian » 12 Sie 2016 15:51

Lekkoatletyka w Rio zaczyna się od mocnego uderzenia. Kosmiczny bieg na 10 000 metrów pań. 23 letni, kontrowersyjny chiński rekord świata wymazany z tabel i poprawiony o 14 sekund. 4 zawodniczki pobiegły pobiegły poniżej 30 minut :shock: Pytanie czy jest to zasługa klimatu, czy "innych" czynników o których nie chciał bym mówić głośno, biorąc pod uwagę to co się ostatnio dzieje w sporcie.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez mareqna » 13 Sie 2016 08:20

Kapitalne słowa Zbigniewa Bońka w sprawie dopingu u sportowców,,czy można wygrać ,,ciężary" na IO bez koksu? Nie.Ale można nie dać się złapać,tym razem się nie udało ;)"
Nie można zdobyć 22 złote medale bez dopingu,nie można wygrać Tur de France bez dopingu,nie można pokonywać 22-23 latków jeśli ma sie 42 czy 43 lata.Można tylko się oszukiwać,że sie w to wierzy ;)
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez figaro56 » 13 Sie 2016 11:10

Nasze wioślarki poprawiły mi nieco nastrój a już myślałem, że mój psychoanalityk będzie zmuszony w ramach terapii zalecić mi obejrzenie jakiejś wenezuelskiej telenoweli o tytule "Meandry miłości". Na szczęście uniknąłem tego jak na razie chociaż lista naszych kadrowiczów z gatunku tych "nie wiem co się stało" lub "musimy wszystko przeanalizować i wyciągnąć wnioski" nazbierała się dość spora. Dwie polskie federacje ta od pływania i od ciężarów powinny przejść gruntowną zmianę. Każda z innego powodu ale zmiany są konieczne. Ciężary z powodu cichego przyzwolenia na doping bo te eskapady Adriana do Osetii już wtedy śmierdziały z daleka a pływacka za ten olimpijski blamaż
Ruszyła jak zauważyliście lekka. Nasi faworyci na razie nie zawodzą. Oby tak dalej.
Komentatorzy przechodzą sami siebie. Tak zajęci swoim gadulstwem, że kiedy Etiopka wbiegała na ostatnie okrążenie mając prawie dwie minuty do granicy 30 minut oni twierdzili iż z wielkim prawdopodobieństwem granica 30 minut zostanie złamana. Ani słowa o rekordzie świata a taki był pewny. Musiałaby się czołgać na ostatniej rundzie aby go nie pobić.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez ssonicsl » 13 Sie 2016 11:22

Plusy :
Mateusiak/Zięba - duży plus. Zrewanżowali się za Londyn, pokonali, dotąd dla siebie, niepokonanych i zrobili to po pasjonującej walce. Piękny pojedynek.
Deresz/Mikołajczak - ogólnie 7 miejsce to już dobry wynik a jak się przypomni, że przecież to miał być duet Dorociak/Deresz, ale z powodu kontuzji został zmieniony tuż przed Rio, to tym bardziej należą się pochwały.
Mikołajczewski/Jankowski - nie ma co. 6 miejsce na IO to dobre osiągnięcie i kolejny finał A w wiosłach. W Londynie mieliśmy tylko dwa.
49 i 470 - dobre wyścigi obu załóg, choć sorry 470-mki ale oddałbym wasze 3 miejsce Myszce gdybym tylko mógł.
Rafał Omelko - odpadł Rooney, odpadli bracia Borlee, a Omelko się wcisnął do półfinałów.
Joanna Fiodorow - bardzo udane eliminacje, liczymy na podobny finał.
Ewa Swoboda - półfinał był spodziewany, ale raczej przez wejście z czasem a nie bezpośrdenio, a tymczasem :)

Minusy:
Robert Urbanek - przy sprzyjających okolicznościach mógł być nawet medal, a tymczasem nie ma nawet szerokiego finału
Anna Dowgiert - 0,4s wolniej niż czas zgłoszenia.
Mateusz Sawrymowicz i Wojtek Wojdak - odpowiednio 18 i 14 sekund wolniej od czasów zgłoszeń, ale w sumie to i tak mogło być gorzej patrząc na starty naszych pływaków w Rio.
Cała kadra - (oprócz Majchrzaka)
Damian Zieliński - 4 w MŚ, 7 w eliminacjach, a fatalnie w bezpośredniej walce i nie ma nawet 1/8.
Piotr Myszka - fatalne wyścigi i z pewnego medalu zrobił się medal niepewny, wszystko rozstrzygnie się w niedzielę
Małgorzata Białecka - nieudane i to bardzo nieudane zawody w jej wykonaniu. Znacznie poniżej oczekiwań i możliwości. 14 miejsce. Liczyłem na znacznie więcej.
chodziarze - Nowak nie dotarł do 5 kilometra, Jelonek w sumie to OK, Brzozowski trochę daleko, ale że oceniam ich jako całość to mały minus.

Wszyscy powyżej i wszyscy z wcześniejszych i późniejszych dni i tak Wam z minusem daleko do:

ADRIAN ZIELIŃSKI - BRAWO DLA TEGO PANA. TERAZ DOPIERO ROZSŁAWIŁ KRAJ :/ (PS: teoretycznie to jeszcze nie powinno się go wyzywać od doperów, bo czasem się zdarza że zawodnik faktycznie jest niewinny, ale te zgrupowania w Osetii... źle mi to wyglądało i dalej wygląda)

Neutralnie:
Węgrzycki-Szymczyk - jest jeszcze młody, 22 lata, osiągnął to co miał osiągnąć, czyli półfinał. Na większe cele jeszcze przyjdzie czas.
Wierzbowskie - 4 miejsce w finale B, bardzo w porządku występ.
Piotr Małachowski - bardzo pewny awans, dobrze te rzuty wyglądają
Adam Kszczot - jak profesor. Spokojnie, pewnie, bez stresu.
Marcin Lewandowski - nie wygląda tak pewnie jak Kszczot, ale awans do półfinałów jest, musiał być.
Aleksandra Jarmolińska - kolejny przyzwoity występ, 12 miejsce w połowie stawki, ale szkoda że nie było finału, bo przez długi czas wisiała blisko 6 pozycji
Aleksandra Urbańczyk - 0,25s wolniej od czasu zgłoszenia, ale ma ładne imię to nie będzie minusa ;)
sztafeta 4x100 zm - bo naprawdę mogło być znacznie gorzej
Rafał Sarnecki - on w przeciwieństwie do Zielińskiego mógł, a nie musiał
Wacha/Cwalina - powalczyli z Duńczykami, ale dwa razy przy podobnym stanie gry, w samej końcówce potracili po kilka punktów i z prowadzenia 16:15 robiło się 16:19.
tenisistki stołowe - szczerze? Bałem się że będzie idealne 0:3, zarówno w punktach końcowych jak i w poszczególnych meczach. Udało się ugrać 2 sety więc tak najgorzej nie było.
Anita Włodarczyk - nikt jej nie dotknie, nikt
Marika Popowicz - brak oczekiwań to i brak rozczarowań

Pozostałe:
To już 6 rok panowania Rinnera. 6 lat bez porażki. WOW.
Tylko jeden medal dla Korei w łucznictwie, wprawdzie złoty, ale tylko jeden.
Przegapiłem skoki na trampolinie... ojej ;)
Amerykanki wyeliminowane z turnieju piłkarskiego. Olbrzymia niespodzianka. Złote medalistki MŚ i IO niezwykły odpadać w ćwierćfinałach. A Szwedki zagrały pierwszy dobry mecz w Rio. Być może w najważniejszym momencie.
Marta niech dziękuje niebiosom (zwanym dziś Barbara). Gdyby Brazylia odpadła po jej pudle w 5 kolejce karnych... od bohatera do zera, a tak Brazylijki grają dalej i to z olbrzymimi szansami na finał
Moja ulubiona zawodniczka z czasów dawnych awansowała do finału. Cieszy mnie to niezmiernie.
Phelps przegrał. Phelps przegrał. Phelps przegrał.
Laszlo ma medal. Laszlo ma medal. Laszla ma medal.
Josephie Schoolingu DZIĘKUJE.
8 medal Wigginsa, 5 złoty. Sir Bradley Wiggins.
Valerie Ville przegrała pchnięcie kulą. Rywalka poprawiła życiówkę o 40 centymetrów... Naprawdę? 40 cm?!
Padł rekord świata na 10km. I to jak padł. O 14 sekund... Naprawdę? 14 sekund?!
Uff męski singiel się obronił. Fajne będą półfinały. Nadal-Del Potro, Murray-Nishikori.

Kącik bałkański:
Serbowie zaczęli z Amerykanami jak zwykle, szybko im rywale odskoczyli, był brak wiary że można zrobić cokolwiek i nagle coś się wydarzyło. Ale co? 94:91. Tu się już nikt USA nie przestraszy na dzień dobry. Krzyżewski już wie, że może na koniec przygody z kadrą USA spotkać go niemiła niespodzianka.
Katinko dlaczego? Dlaczego przegrałaś? Dlaczego z Amerykanką?
Po dniu jest następny dzień, po nocy jest następna noc. Po dniu samych porażek nadszedł dzień który bałkańskie drużyny kończą bilansem 5:2. Przegrali tylko koszykarze z Serbii i piłkarki ręczne z Czarnogóry.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Bocian » 13 Sie 2016 15:58

Skończył się konkurs dyskoboli.....Jak to się mogło stać? Jak? :cry: :(
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez miskam » 13 Sie 2016 16:00

Szaranowicz idź się utop.
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Snill Jenta » 13 Sie 2016 16:01

Rudy Dzięcioł zapeszył, wiedziałam :| Zawsze gada głupoty, ale teraz to przesadził. Szaran też pojechał, heh.
Dobrze jednak, że wszystkie nasze panie qualified do półfinałów na 400 m.


Btw piękna postawa Holenderki...
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Bocian » 13 Sie 2016 16:27

Zaczęły się eliminacje 100 m mężczyzn i już mamy niespodziankę. Francuz Vicaut, który przyjechał do Brazylii z 3 wynikiem na świecie (9,86), zajął w swoim biegu 4 miejsce i nie wiadomo czy awansuje do półfinału. Francuscy sprinterzy mają to do siebie, że od wielu lat palą się na wielkich imprezach.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Bocian » 13 Sie 2016 18:35

Kolejna rzecz na MINUS w Rio:

- Hope Solo, bramkarka reprezentacji USA.....ktoś tu nie umie przegrywać. Smutne :( , ale arogancja niektórych jest porażająca.

http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/ ... da-tchorzy
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez san » 14 Sie 2016 00:26

Wymknęło nam się złoto i NRD znowu wygrało.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez figaro56 » 14 Sie 2016 00:56

Znowu kolega Ssonicsl bedzie rwał szaty bo jego Francuzki odpadły w piłce kopanej. Kolejna przymiarka do medalu i nic z tego. Chciałbym aby wygrały Brazylijki. Niech otrą te łzy kibiców po laniu w męskich MŚ od Niemców.
Nie ma ten Piotrek szczęścia do złota na IO. Srebro też dobre. Jeszcze takowego w naszym skarbczyku nie mieliśmy.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Snill Jenta » 14 Sie 2016 01:39

Jeszcze z wczoraj - Norwegowie upodobali sobie pronsy widać :P

Image


A dziś? Ten mały (cienias) Nils miał walczyć o medale, a tymczasem przegrał w finale B nawet z naszym Natanem (który był siódmy) i skończył na jedenastym miejscu :|
Btw muszę dać plusa Szpakowi, bo przy każdym starcie któregokolwiek z Norwegów nie omieszkał się wspominać o "legendarnym norweskim multimedaliście", terminatorze-dominatorze, więc można było się trochę pośmiać. "Ja tak państwu ciągle o nim mówię, ale jest o czym" :lol:
Ostatnio edytowany przez Snill Jenta, 14 Sie 2016 08:46, edytowano w sumie 1 raz
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Bocian » 14 Sie 2016 03:23

Finału 100 m kobiet niestety nie oglądałem, ale wynikami jestem lekko zaskoczony. Holenderka Schippers, dopiero na 5 miejscu :o Spodziewałem się, jakiegoś medalu, zwłaszcza że jej najlepszy wynik w sezonie dał by jej w tym finale srebro.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Bocian » 14 Sie 2016 03:35

Niemcy wstydzą się Hartinga....a to niespodzianka :o

http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/ ... ego-medalu
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez mareqna » 14 Sie 2016 09:14

Bocian napisał(a):Niemcy wstydzą się Hartinga....a to niespodzianka :o
8-) Fajny jesteś Boćku :roll:

Jakoś przeżyłem,jakoś przeżyłem,jakoś przeżyłem.
Załamał mnie rudzielec z Niemiec,jednak rudy fałszywy i nasz Piotrek przegrał złoty medal. On nie wygrał ale w okrutny sposób przegral a winowajcą jest Estończyk który rozjuszył w ostatnim rzucie Niemców.
A co się działo po 19:00 :shock: latałem od komutera do telewizora żeby to wszysto ogarnąć,emocja i gotujaca się krew w żyłach.Trzy potyczki w jednym czasie :o najpierw Biało-Czerwoni siatkarze wbijali w parkiet Rosja,Koszykarze Albicelestes gromili Brazylię a Del Potro torpedował Nadala.A potem nasi nie istnieli,nie istnieli koszykarze Argentyny i nie istniał Del Potro.Koniec złudzeń,koniec Olimpiady i załamanie.Wyłaczam telewizor,siedzę przy komputerze a potem na odwrót wygrywaja prowadza nasi,wyrównuja Albicelestes prowadzi Delpo.I znowu Rosjanie gromią naszych,Brazylia gromi Albicelestes i Nadal prowadzi z Delpo.Koniec,czarna sobota dla mnie :( Wtem jakims cudem po dogrywkach Scola i spółka wygrywają z Brazil,siatkarze osiagają świetny wynik tak żeby im sie w głowach nie poprzewracało i koncówka szalona Delpo.Juan Martin żyje,jego szanse po tak dramatyczym meczu z Andym są cienkie jak włos ...no ale medal ma a o trzecie miejsce trzeba walczyć i medal niepewny.
A potem ręczni...nie,nie, już nie mam sił i dobrze że tego horroru nie widziałem.Jeśli wygraja jakims cudem z Słowenią a potem jak dojdzie Michał Jurecki to ..........klękajcie narody.
Dzisiaj odpoczywam a rudemu,Cyganowi i Arabom nie wierzę..........tak mnie życie nauczyło ;)
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez ssonicsl » 14 Sie 2016 11:21

Plusy :
Węgrzycki-Szymczyk - plan zrealizowany w 110%. Brawo za wygranie finału B i 7 miejsce na IO w wieku 22 lat.
Anna Jagaciak - jeszcze pół roku temu nie uwierzyłbym, że będzie w finale IO. A tu proszę :)
Matylda Kowal - awansu nie ma, ale jest rekord życiowy. Zrobiła co mogła.
ósemka wioślarska - mały kęs a byłoby 4 miejsce. Celem był awans do Rio, później awans do finału A, a na końcu wyprzedzenie w tym finale kogokolwiek. Wszystkie cele zrealizowane.
wioślarze wszyscy - 5 finałów, 7 miejsc w "8". Rewelacja.
Piotr Małachowski - było taaaaaaaaaaaaaak blisko. Ależ szkoda. On przegrał złoto, a nie wygrał srebro.
tenisiści stołowi - to było jakieś szaleństwo. Znakomity mecz, czasem jednak i to nie wystarcza. 3h 35min fantastycznej walki.
400m K - brawo, wszystkie dziewczyny w półfinale.
piłka ręczna - nie było to piękne zwycięstwo, oj nie, ale było.
Marcin Lewandowski - zrobił to co nie udało się Kszczotowi.
Ewa Swoboda - ostatecznie 15 miejsce, w takim wieku i o takim kolorze skóry na takim dystansie. Gratulacje.
49er - na razie dosyć stabilne wyścigi, ale robi się ciasno na pozycjach 3-13.

Minusy:
szablistki - za bardzo pozwoliły Amerykankom odskoczyć na początku walki, świetna pogoń Oli Sochy, ale zabrakło, znowu:( a później... 35:28 i druzgocąca porażka Bogny Jóźwiak 2:12, powtórzony wynik z Pekinu, ale to powinno być miejsce 5.
Adam Kszczot - miał być finał :( co się tam stało na tej ostatniej prostej? Włodku coś tam wtedy z siebie wybełkotał?
tyczkarze - spodziewałem się że wszyscy trzej nie awansują, dlatego postawiłem za cel awans dwóch i gdyby tak było to skończyliby w kategorii neutralnie, a skoro są minusie to wiadomo...

Neutralnie:
Adrian Dziółko - nie mógł tego wygrać
Piotr Daniluk - i ponownie, ostatni już raz, przyzwoity wynik i ponownie Daniluk posypał się w ostatniej rundzie kiedy już tracił szanse na awans, miejsce w środkowo-dolnej stawce. Szkoda że chociaż raz nie mogłem napisać świetnie, jest finał.
Wacha/Cwalina - powalczyli, przegrali nieznacznie.
kolarki, cyklistki, zawodniczki - czas jaki wykręciły lepszy niż wczoraj, żal tej dyskwalifikacji, bo nie mogły powalczyć o jeszcze lepszy wynik no i o 7 miejsce.
siatkarze - 2:3, zacięty mecz, było blisko, ważne spotkania dopiero przed nami.
Brzostek/Kołosińska - przegrana po zaciętym spotkaniu, wydaje się że mogło się udać, że rywalki był jak najbardziej do pokonania tego dnia.
Rafał Omelko - zabrakło fajerwerków chodzi chodzi o czas
Kacper Ziemiński - falowało to jego żeglowanie. I był miejsce i w pierwszej "6" i były i miejsce poza "30". Ostatecznie 18 miejsce w gronie 46 łódek. W porządku.

Pozostałe:
Czy to się kiedykolwiek już zdarzyło? Dwie drużyny z tego samego kraju, męska i żeńska, tego samego dnia, grają po dwie dogrywki w kosza i obie przegrywają. Ależ nieszczęście Brazylijczyków.
Pierwszy w historii złoty medal dla Portoryko. Po naprawdę dobrym spotkaniu Puig pokonuje Kerber.
Jeśli ktoś ma Cię pokonać w ostatniej próbie to będzie to albo Amerykanin albo Niemiec :/
Czyżby Brazylia miała odpaść już w I rundzie w siatkówkę? Ale chyba nie, Kanada gra z Włochami, może im się udać.
Neymar doprowadza Brazylię do półfinału. Piękny gol z rzutu wolnego. Naród szaleje :)
Daphne bez medalu :(
Włosi zgarniają 6 medal w tym 3 złoty w strzelectwie.
Finał Del Potro-Murray zapowiada się wybornie.
Hiszpanie okrutnie zlali Litwinów. Może się odradzają i jeszcze coś z tego będzie?

Kącik bałkański:
Niespodziewana i bolesna, być może również w skutkach, porażka Chorwatów z Nigerią
Chorwaci po dwóch złotych wyciągają z wody srebro. Damir Martin w jedynkach, a przecież jeszcze niedawno medale zdobywał tu norweski terminator-dominator ;)


Jeśli Polak może być pierwszym odpadającym (ew. drugim), to właśnie nim będzie. Wyjątkiem potwierdzającym regułę jest Patrycja Wyciszkiewicz, która była ostatnią z kwalifikujących się.

Pacierpnik 11/10, Świtkowski 17/16, Kawęcki 17/16, Kszczot 9/8, Sobera 13/12...

Opanowała mnie ciemna strona mocy! Nadzieja umarła! Obniżam pułap medalowy do 7.

PS: Piłkarki zawodzą za każdym razem, nie wiem co im się dzieje. Teraz kiedy Amerykanki w końcu poza strefą medalową, ech...


EDIT: katuje się dalej ;) sprawdziłem ostatnie prognozy medalowe dla Polski przed Rio i na razie z prognozowanych nam 15 medali bezpowrotnie straciliśmy 2 (Kszczot i Kawęcki), złoto Małachowskiego zamieniło się w srebro, złoto Myszki zapewne nie zamieni się w żaden medal, srebro Kwiatka zamieniło się w brąz Majki. Czyli że jeszcze jest szansa na 12?! Fajdek, Włodarczyk, Walczykiewicz, Naja/Mikołajczyk, Lićwinko, K4, siatkarze i Matkowska. Ale nie, na pewno się jeszcze wiele spie, o przepraszam wiele zepsuje.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Snill Jenta » 14 Sie 2016 12:30

"Myszkin" w Rio czuje się jak na wakacjach - żeby tylko za bardzo się nie wczuł i jednak przywiózł z nich jakąś pamiątkę w postaci medalu :P


ssonicsl napisał(a):Damir Martin w jedynkach, a przecież jeszcze niedawno medale zdobywał tu norweski terminator-dominator ;)

W sumie szkoda, że nie startował w tej kategorii, bo Szpakowski chyba by się zapłakał :lol: Wsadzili za to Nilsa i wyszło jak wyszło :|
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez miskam » 14 Sie 2016 13:16

Lew Nikołajewicz "musi", wystarczy tylko wygrać z Francuzem, niby niewiele :roll:


https://www.youtube.com/watch?v=gaxtcpFwjAA - a tu podium mniej poważne :D
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Bocian » 14 Sie 2016 19:22

Wiecie może o której godzinie będzie transmisja finału młociarek?
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016

Postprzez Snill Jenta » 14 Sie 2016 21:29

Kolejny prons Norwega, tym razem w zapasach. Dobrze, że zimą koszą złote :P

Image

A jedna z moich ulubienic strzeliła dziś dwanaście bramek :) Jak to ssonicsl powiedział - trzeba się czymś pocieszać, skoro nasi mają na tych igrzyskach wybitnego pecha :|
Dodatkowo Norwegia wygrała w ręczną z Rumunią - wszystkich w sumie pokonała, tylko pierwszy mecz był nieudany ;)
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

cron