Piłka nożna

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Piłka nożna

Postprzez mati777 » 19 Sie 2016 10:48

mareqna napisał(a):Trzęsienie ziemi w argentyńskiej piłce po klęskach w postaci trzech kolejnych przegranych finałach na wielkich imprezach piłkarskich,ja bym jednak powiedział że zdobycie trzech tytułów vive-mistrzowskich to był sukces bo jednak i te tytuły trzeba było zdobyć. Od przeszło roku Albicelestes lideruje rankingowi FIFA co też jest niewatpliwie sukcesem.Messi najpierw zrezygnował ale jednak wraca do kadry pragnąc sięgnąć po Puchar Świata,nowy trener Edgardo ,,EL Patón"Bauza i nowy prezes AFA i Vamos Albicelestes!!!

Spoko wodza! Z Kaziem Węgrzynem Argentyna wróci na szczyt :D
Visca el Barça!
mati777
Junior młodszy
 
Posty: 56
Rejestracja: 25 Cze 2015 15:20

Re: Piłka nożna

Postprzez mati777 » 14 Wrz 2016 16:19

Euro*pierdol część pierwsza
#prayforlegia
Visca el Barça!
mati777
Junior młodszy
 
Posty: 56
Rejestracja: 25 Cze 2015 15:20

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 14 Wrz 2016 17:37

I co? Czujesz się lepszy, bo jesteś za Barceloną?

Dla tych, których wali ta komercyjna CL i to, jak Messi kopie piłkę to Legia jest największą tej edycji. Wiesz dlaczego?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez ssonicsl » 14 Wrz 2016 18:11

Legia była gotowa aby zagrać w LM kiedy odpadała w dwumeczu ze Steauą, była gotowa kiedy odpadała po dwumeczu z Celtikiem. Teraz nie jest. Teraz gra FATALNIE. Mówi to kibic tej drużyny od wczesnych lat 90-tych. Człowiek długo czekał na polską drużynę w LM, ale ... styl miał być inny ... ja kibic powinienem czuć że drużyna która się tam dostała jest na to sportowo gotowa... Legia zagra tam wyłącznie dlatego że okazała się ciut lepsza od półamatorskiej drużyny z Irlandii... nie tak to miało wyglądać, nie tak...

kat. ale mam pytanie. Co by Cię bardziej dziś zdziwiło? 0:0 czy 0:6 dla Borussi? Bo mnie to pierwsze, niestety to pierwsze :?
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 14 Wrz 2016 18:25

Zdziwiłoby mnie, gdyby fani Borussii przegonili żyletę i skroili 'WKW" :D

Mnie stricte sportowo średnio obchodzi, jak się Legia zaprezentuje. Ale w tych sezonach, o których piszesz Legia też zaliczała męczarnie z Walijczykami i Irlandczykami. To są gwiazdeczki, one nie będą grać w jakichś polach kukurydzy za nędzne kilkanaście tysięcy złociszy, a na arenie europejskiej się sprężą, bo to szansa na dobre kontrakty, więc nie sądzę, że dojdzie do jakichś strasznych kompromitacji. Taka specyfika naszej ligi - pamiętasz, jak w lidze dołował Lech, gdy w LE walczył jak równy z równym z Juve i MC?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez ssonicsl » 14 Wrz 2016 18:39

Liga Europy to nie Liga Mistrzów. Juventus wtedy w lidze też dołował, wszystko co osiągał to 7 miejsce. Widziałem już sporo spotkań Legii w tym sezonie i jednoznacznie stwierdzam, że tak źle to oni nie grali od czasów przejęcia przez ITI. Naprawdę. Nawet kiedy za Skorży przegrywali 1/3 spotkań, nawet za końcowego Berga, nawet ... Ja tu nie widzę niczego optymistycznego, czegoś co mogłoby być bodźcem do lepszej gry., no po prostu nie widzę.

W tamtych sezonach to jednak aż tak się nie męczyli, a poza tym w końcu pokazywali kawał dobrej piłki. W tym roku wciąż na to czekam, czekam i czekam...


EDIT: I dalej czekam. Spodziewałem się po 20 minutach 0:2, a tu po 17 jest już 0:3...
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Piłka nożna

Postprzez Bocian » 14 Wrz 2016 20:07

Widać na jakim poziomie jest polska Ekstraklasa.....kompromitacja. Niemcy rozstrzelali Legię :?
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 15 Wrz 2016 10:54

Bardzo dobry mecz, wstydu nie ma, do Lizbony po punkt, z Realem minimum 4 w dwumeczu i jesteśmy w grze :)

Zabawne oświadczenie Legii :)

A to co?

http://stadionowioprawcy.net/foto/14-09 ... 20reke.jpg

Pewnie większość na stadionie myślała, że Niemcy wyrazili swe oburzenie pisowskimi ustawami :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez mareqna » 16 Wrz 2016 10:11

Oczywiście dostanie sie do Ligi Mistrzów Legii Warszawa jest ich ogromnym osiagnieciem ale myslę,że może to byc przełom epokowy i przyczynić sie do reformy tych rozgrywek.Tak słabej drużyny i tak grajacej żenady to ja jeszcze nie widziałem.Jedyna nadzieja Legii to że innym drużynom naszpikowanym gwiazdorami nie bedzie się chciało strzelać dużo bramek,w ekipie z Dortmundu na nieszczęście naszej kochanej stolicy grali młodzi rezerwiści i im się chciało chcieć :shock:
A tak naprawdę kogo interesuje obrzydliwie bagatych Liga a kto może wygrać? o typ nietrudno milionerzy z Madrytu,Barcelony,Monachium czy Angole i tak rok w rok. :(
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 16 Wrz 2016 13:24

Nie zapominaj o the bhoys, czyli właśnie tej ekipie, którą Legia jakiś czas temu rozwaliła i już pojawiły się mocarstwowe plany :) Bo przecież wiadomo, że wtedy by LM zawojowali.

Co do reszty racja. Z Realem może być 1-2 i Legia ciśnie do końca, ale z Realem II, a zapewne taki zostanie wystawiony będzie 0-8, jeśli Malarz będzie mieć dobry dzień.


o typ nietrudno milionerzy z Madrytu,Barcelony,Monachium czy Angole i tak rok w rok.



ano interesuje młodzież z likwidowanych gimnazjów, a gadżety się sprzedają. Sam to przechodziłem (tylko wtedy na szczęście nie było gadżetów), ach, ta kosa Barcy z Milanem, omal nie straciłem przez nią najlepszego kumpla. Ale kiedy wielki Milan trafił na Zagłębie Lubin w pucharach, on, zagorzały kibic Milanu, powiedział, że kibicuje Zagłębiu, bo jest Polakiem i ma w dupie jakiś Milan. Czego wszystkim fanom Barcelon i Realów w procesie dojrzewania życzę, tak jak znalezienia realnej dziewczyny, a nie brandzlowania się pod jakieś celebrytki z tv.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 12 Paź 2016 12:15

Wczoraj byłem chyba jedną z nielicznych osób w Polsce, którą brama naszej WIELKIEJ gwizdy nie wprawiła w euforię. Szkoda mi było Ormian, kibicowałem im, żeby dowieźli ten remis do końca, bo na to zasłużyli. Do diabła ze statystykami, ambicja była po ich stronie.

Przypomniały mi się:

1. Heroiczna wygrana z San Marino po bramce Furtoka strzelonej ręką (wczoraj Lewy też chciał pójść w ślad, ale ani Maradoną, ani nawet Furtokiem jeszcze nie jest)
2. Wszystkie gale w pierdziszewie dolnym, na które sprowadza się jakichś otyłych Bułgarów albo bambusów, którzy pierwszy raz zakładają bokserskie rękawice. Jakoś w swej faszyzującej prawackości tak mam, że jestem wtedy za Murzynem.

Wczoraj też byłem w końcówce za Murzynami z Armenii. Co nie znaczy, że byłem przeciw naszym. Myślę, że kubeł zimnej wody podziałałby dalekosiężnie o wiele lepiej niż to wydarte rzutem na taśmę zwycięstwo. Tak jak lokalnym gwiazdom boksu mały knock down z jakimś anonimowym gościem z Konga. Należał się też kibicom i pożal się Boże ekspertom licytującym się, jak bardzo poprawimy bilans bramkowy.

Grupa bardzo ciekawa i nawet przed turboherosami z ćwierćfinału Euro nikt nie padnie na kolana. Brawo dla Czarnogóry. To języczek u wagi tej grupy, a gdzie trzech się bije...

Zresztą, te eliminacje boleśnie obnażają siłę "nowych potęg" Europy, wykreowanych przez idiotyczny system mistrzostw.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez karlos » 12 Paź 2016 17:54

Zimny prysznic to był już w Kazachstanie, niestety wczoraj nie mogliśmy sobie pozwolić na kolejną stratę punktów i dobrze, że tak to się skończyło.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 12 Paź 2016 19:47

W Kazachstanie to był zimny prysznic dla tych którzy jeszcze żyli bajką o Euro, ale nie zdziwię się, jeśli nikt z faworytów nie wywiezie z Armenii i Kazachstanu 6 pktów, a 4 będą w końcowym rozrachunku dobrym wynikiem.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez ssonicsl » 15 Paź 2016 14:00

kat. napisał(a):Wczoraj byłem chyba jedną z nielicznych osób w Polsce, którą brama naszej WIELKIEJ gwizdy nie wprawiła w euforię

Kat. to na tym forum były już co najmniej dwie takie osoby ;) I to z podobnych pobudek :)

Dania, Polska, Rumunia, Czarnogóra. Poziom wyrównany, podobny wszystkich czterech zespołów. Jeden z nich pojedzie na MŚ, a reszta obejrzy zmagania w TV.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Piłka nożna

Postprzez miskam » 02 Lis 2016 23:01

Od dziś Legia powinna wszystkie mecze rozgrywać przy pustym stadionie ;)
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Piłka nożna

Postprzez mareqna » 12 Lis 2016 20:16

Najlepsza drużyna w historii Polskiej Piłki a Lewy to najlepszy piłkarz w tej historii :shock: długo za nim nie przepadałem ale musze przyznać że nie ma obecnie lepszego napastnika na świecie.Czapki z głów Panowie. :)
Niestety dla mnie piłkarze z,, Srebrnego Kraju" na dnie :( tam gdzie nie ma już nic.
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Piłka nożna

Postprzez Bocian » 20 Sty 2017 11:17

Wiecie może na jakim kanale transmitowane są mecze Pucharu Afryki?
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Piłka nożna

Postprzez Kisik94 » 20 Sty 2017 12:15

Jeśli chodzi o Polskę, to nikt nie transmituje PNA. Przez ostatnie kilkanaście lat robił to Eurosport, a teraz ze względu na wysoką cenę nie mógł się dogadać ze sprzedawcą praw do tego turnieju.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

Re: Piłka nożna

Postprzez damian940915 » 20 Sty 2017 21:01

Czy ktoś się bardziej orientuje w jaki sposób Eurosport negocjuje prawa do transmisji? Z informacji na wikipedii wynika, że Eurosport transmituje rozgrywki, ale tylko w UK, Hiszpanii i Portugalii. Dawniej wydawało mi się, że prawa wykupowane przez Eurosport dotyczą całej sieci, od jakiegoś czasu wydaje mi się, że każdy kraj w sieci jakby negocjował osobno, tudzież regionalnie. Zresztą te "polskie okienka" w przypadku transmisji skoków, Bundesligi czy LE się z powietrza nie biorą. Po prostu mam wrażenie, że kiedyś program Eurosportu był bardziej ujednolicony w całej Europie.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Piłka nożna

Postprzez Kisik94 » 20 Sty 2017 21:11

damian940915 napisał(a):Dawniej wydawało mi się, że prawa wykupowane przez Eurosport dotyczą całej sieci, od jakiegoś czasu wydaje mi się, że każdy kraj w sieci jakby negocjował osobno, tudzież regionalnie. Zresztą te "polskie okienka" w przypadku transmisji skoków, Bundesligi czy LE się z powietrza nie biorą. Po prostu mam wrażenie, że kiedyś program Eurosportu był bardziej ujednolicony w całej Europie.


No bo tak było. W ostatnich 2 latach to się zmieniło. Eurosport jest jakby podzielony na kraje ale dalej jest w pewnym sensie spójną całością. Dlatego w Polsce są skoki, a np. w Hiszpanii w tym samym czasie masz piłkę nożną czy koszykówkę. W innych krajach możesz mieć jeszcze co innego. Myślę, że dlatego tak się stało, aby zatrzymać tego kibica który latami przesiadywał przed kanałem Eurosport, a teraz z racji coraz większej ilości kanałów sportowych, mógł by zacząć oglądać właśnie inny kanał. Stąd takie dbanie o kibica w każdym kraju z osobna i dlatego coraz częściej kupowane prawa i ramówka, jest przygotowywana pod konkretny kraj, a nie na całą Europę.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron