Kibice sukcesu

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Kibice sukcesu

Postprzez Heidi » 02 Mar 2013 20:25

Ale ja tez kibicuje naszym. Nie zauwazasz tego? Dzisiaj swietuje braz dla Polski kosztem Norwegow. To nie jest tak, ze Polske mam gdzies.
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Kibice sukcesu

Postprzez snajper » 02 Mar 2013 20:26

Nie pisałem o tobie.
Awatar użytkownika
snajper
Junior
 
Posty: 199
Rejestracja: 13 Sty 2013 16:16

Re: Kibice sukcesu

Postprzez Heidi » 02 Mar 2013 20:28

A, ok to sorry.
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kibicka » 02 Mar 2013 20:30

Też zależy też od tego jak kto to widzi.
Ja też mogę powiedzieć tak jak Heidi, że dzisiaj dużo ważniejsza była dla mnie Polska niż Norwegia :)
Kto szuka nieskończoności, niech zamknie oczy

kat. wracaj!
Awatar użytkownika
kibicka
Kadra A
 
Posty: 815
Rejestracja: 20 Lis 2012 23:02

Re: Kibice sukcesu

Postprzez zygy » 02 Mar 2013 20:32

A czym się różni kibicowanie Norwegom, od dajmy na to takiej Kowalczyk, czy wcześniej Małyszowi? 2/3 tych obecnych wielkich znawców, dziennikarzyn od 7boleści w typie Babiarza pewnie kilka lat temu nawet nie widziało o istnieniu takiego sportu, jakim są biegi na nartach, podobnie jak w latach 90-tych miała się sytuacja ze skokami. Dla mnie każdym kibicem sukcesu jest ten, który pod wpływem zwycięstw swoich rodaków zaczyna oglądać dany sport, którym dotąd w ogóle się interesował, ani też go nie uprawiał.
zygy
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 1230
Rejestracja: 24 Sie 2012 17:17

Re: Kibice sukcesu

Postprzez Heidi » 02 Mar 2013 20:34

W moim przypadku milosc do sportow zimowych wziela sie wlasnie od Malysza ;)
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kibicka » 02 Mar 2013 20:36

Od czegoś, albo raczej od kogoś się musi zacząć :)
Kto szuka nieskończoności, niech zamknie oczy

kat. wracaj!
Awatar użytkownika
kibicka
Kadra A
 
Posty: 815
Rejestracja: 20 Lis 2012 23:02

Re: Kibice sukcesu

Postprzez snajper » 02 Mar 2013 20:37

zygy

Co do pierwszego zdania.
Dla mnie jest naturalne kibicowanie Polakom. Utożsamiam się z nimi. Są z mojego " plemienia ". Ich sukcesy powodują, że mogę być dumny z mojego kraju, odsłuchać Mazurka Dąbrowskiego.
Awatar użytkownika
snajper
Junior
 
Posty: 199
Rejestracja: 13 Sty 2013 16:16

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kat. » 02 Mar 2013 20:43

Zygy - tym się różni, że norwegofile pozostaną w swej namiętności dłużej niż polscy hoolsi biegów. Chyba że przerzucą się na Heidi Łęg 8-)

Heidi - mówisz, że zaczęło się od Roara. Ale nie zaczęłaś mu kibicować dlatego, że był outsiderem, prawda? ;)

Ja nie widzę w tym czegoś godnego potępienia, tylko stwierdzam fakt. :P Też za dzieciaka lubiłem Norwegów. Bo wygrywali, byli najlepsi. Lubiąc biegi, musiałem ich lubić, współzmienność zjawisk. Teraz jestem "przerzutem" :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Kibice sukcesu

Postprzez zygy » 02 Mar 2013 20:46

Ale to są dwie zupełnie inne kwestie, choć jedno z drugim ma wiele wspólnego. Żądni sukcesów naszych rodaków jesteśmy w stanie oglądać każdą dyscyplinę, w której Polacy zaczynają odnosić sukcesy. Wpierw były skoki, teraz biegi, w przyszłości może biathlon. A staje się to udziałem ludzi, którzy wcześniej w ogóle pewnie nie słyszeli o takich dyscyplinach sportu, już nie mówiąc o ich bacznym śledzeniu. Ogromny wpływ ma na to oczywiście ta cała otoczka i propaganda sukcesu ze strony większości mediów w naszym kraju.
zygy
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 1230
Rejestracja: 24 Sie 2012 17:17

Re: Kibice sukcesu

Postprzez Heidi » 02 Mar 2013 20:47

kat. napisał(a):Heidi - mówisz, że zaczęło się od Roara. Ale nie zaczęłaś mu kibicować dlatego, że był outsiderem, prawda? ;)

Jak przyszedl Kojonkowski. Wtedy byl nadzieja pograzonych w kryzysie Norwegow. Ale jak juz gdzies napisalam to milosc to sportow zimowych, czy ogolnie do sportu zaczelo sie od Polaka - Adama Malysza.
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kat. » 02 Mar 2013 20:51

Ogólnie więc wychodzi na to, że albo ogląda się sporty, w których Polacy odnoszą sukcesy = jest się kibicem sukcesu

albo lubi się daną dyscyplinę, tam znajduje się zastępcze sympatie, siłą rzeczy nie wśród outsiderów, lecz najlepszych = też jest się kibicem sukcesu

8-)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kibicka » 02 Mar 2013 20:52

Takim tokiem idąc to większość jest kibicem sukcesów... heh :D
Kto szuka nieskończoności, niech zamknie oczy

kat. wracaj!
Awatar użytkownika
kibicka
Kadra A
 
Posty: 815
Rejestracja: 20 Lis 2012 23:02

Re: Kibice sukcesu

Postprzez snajper » 02 Mar 2013 20:54

zygy

O co Ci chodzi ? Ja interesuję się sportami zimowymi w całej rozciągłości. Zaczęło się od Adama i mś w Lahti.

zygy napisał(a):Ale to są dwie zupełnie inne kwestie, choć jedno z drugim ma wiele wspólnego. Żądni sukcesów naszych rodaków jesteśmy w stanie oglądać każdą dyscyplinę, w której Polacy zaczynają odnosić sukcesy.


Tak jest w każdym kraju poza USA.

kat.
A tu akurat się mylisz. Ja na przykład mocno kibicuję biegaczom z krajów Afrykańskich i Ameryki Łacińskiej. Fajnie się ich ogląda. Tacy też są w sporcie potrzebni. Mnie na przykład bardziej nurtuje to czy murzyn dobiegnie do mety na 50 km niż to czy wygra Northug czy Połtoranin.
Awatar użytkownika
snajper
Junior
 
Posty: 199
Rejestracja: 13 Sty 2013 16:16

Re: Kibice sukcesu

Postprzez Heidi » 02 Mar 2013 20:57

Wiecie co, glupia jest ta dyskusja. To jest kazdego indywidualna sprawa komu sie kibicuje i nikomu nic do tego.
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kat. » 02 Mar 2013 21:02

No tak, Kibicko, bo oglądamy dla przyjemności w końcu, a nie, żeby się dręczyć. ;) Dlatego jak już pisałem szczerze podziwiam obecnych tu na forum hulsów, którzy potrafią emocjonować się, czy Łukasz Szczurek załapie się psim swędem do pościgu itd.


Nie tylko w USA. Francuzi jakoś zlewają kombinację mimo sukcesów. U nas nie do pomyślenia. Ale skoro teraz, przynajmniej przez chwilę, mamy sukcesy w kilku dyscyplinach zimowych, to każdy sobie wybierze, którą naprawdę lubi. Po wielu latach posuchy rzucanie się na każdy sukces nie dziwi.

Czemu głupia? moim zdaniem ciekawa. 8-)


Snajper - co do tych Murzynów (mamy szczęście, że Fridy nie ma) śledzisz ich poczynania jako ciekawostkę - normalna rzecz. Ja też śledzę czy tam w jakiejś mierze kibicuję np. biathlonowi serbskiemu.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kibicka » 02 Mar 2013 21:05

W kibicowaniu sama przyjemność Kacie :) Każdy kibicuje komu innemu i za swoich ulubieńców kciuki ściska ; ) To też jest wspaniałe :) A jakby wszyscy kibicowali jednym i tym samym to by nudno było :D
Kto szuka nieskończoności, niech zamknie oczy

kat. wracaj!
Awatar użytkownika
kibicka
Kadra A
 
Posty: 815
Rejestracja: 20 Lis 2012 23:02

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kat. » 02 Mar 2013 21:07

No właśnie włożyłem ten kij w mrowisko, bo ostatnio na tym forum prawie wszyscy kibicują jednym i tym samym i trochę nudno ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kibicka » 02 Mar 2013 21:08

I dobrze, że chociaż Ty Kacie nie za Norwegami :D heh
Kto szuka nieskończoności, niech zamknie oczy

kat. wracaj!
Awatar użytkownika
kibicka
Kadra A
 
Posty: 815
Rejestracja: 20 Lis 2012 23:02

Re: Kibice sukcesu

Postprzez kat. » 02 Mar 2013 21:16

Jeszcze zostało kilku niedobitków w obcych barwach na dzielni, więc miejcie się na baczności ;)

Co ciekawe, jak tu się zarejestrowałem, to odnosiło się wrażenie, że forum jest mocno rusofilskie (Karlos, aktywny wtedy Duche). Z Norwegów tylko Markos od zawsze udziela się "chuligańsko" Jak to łatwo stracić w szybkim czasie teren i "władanie" :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

cron