Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Ile medali zdobędziemy na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie?

Żadnego
0
Brak głosów
Żadnego
0
Brak głosów
1-3
1
2%
1-3
1
2%
4-7
3
5%
4-7
3
5%
8-10
9
15%
8-10
9
15%
11-12
8
13%
11-12
8
13%
13-15
5
8%
13-15
5
8%
16-20
1
2%
16-20
1
2%
Powyżej 20
3
5%
Powyżej 20
3
5%
 
Razem głosów : 60

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez figaro56 » 27 Lip 2012 14:35

Moi drodzy piszcie o poszczególnych dyscyplinach w odpowiednich działach bo jak zaczną się dyscypliny ruszać to powstanie taki galimatias, że nawet ja tego nie ogarnę :lol: Czyli o pływanie w pływaniu i tak dalej a tu takie ogólne sprawy. To taka prośba. Mamy działy założone odnośnie prawie każdej dyscypliny a jak nie to się założy.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez Aleksandra » 27 Lip 2012 20:55

Ja chciałabym trochę Katowi przypomnieć o plebiscycie miss Londynu :)
Aleksandra
Młodzieżowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: 28 Sty 2012 11:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez kat. » 27 Lip 2012 23:25

Może wraz z rozwojem wydarzeń pojawią się kandydatki :) Ja liczę na Zdzicha i Markosa :P Na Ciebie Aleksandro zresztą też, bo znasz te buźki sportowców fenomenalnie, a dziewczyny przecież umieją dostrzegać urodę u innych dziewczyn ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez Janko10 » 27 Lip 2012 23:41

Bartek10982 napisał(a):Pierwszy dzień i pierwszy rekord, a nawet dwa :D Rekord Świata jakiegoś Koreańczyka i rekord Polski Dobrowolskiego...

A co do turnieju piłkarskiego to można chyba sobie w internecie na stronie tvp obejrzeć wszystkie mecze, tak gdzieś słyszałem.

RŚ były nawet dwa. ;)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez Janko10 » 28 Lip 2012 01:08

Otwarcie: całkiem ciekawie, ale...
jak mi Materna przed chwilą podpowiedział: "za dużo grzybów w barszczu".
Dzień "0" - wnioski:
1. Wilchelmów T. u nas tak sobie, ale wstydu na pewno nie będzie.
2. Agnieszka R. - zwiewnie, fajnie, bez zarzutu.
3. Szewińska - nie komentować. Ktoś jej nie lubi, skoro ją wyłapali. ;)
4. Fajny znicz.
5. Bojkotujcie TVP na ile się da. ESP x100 lepszym jest...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez san » 28 Lip 2012 10:48

To jest dopiero sensacja. Sylwia Bogacka wygrała eliminacje w karabinie pneuumatycznym. O 12.00 finał.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez zdzichu » 28 Lip 2012 11:43

No i jest medal .Srebro cieszy ,chociaż mam mały niedosyt ,te 2 strzały w 9 , ogólnie chyba porażka ,z Chinką , 0,7 .Gdyby tak udało się utrzymać te wszystkie strzały na poziomie 10 ,to być może byłoby złoto.Ale i tak srebro jest olbrzymim sukcesem.
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez ssonicsl » 28 Lip 2012 16:21

TVP DNO. Pomiędzy 10:45 a 11:45 nadali: 12 minut reklam, 2 minuty reklam sponsorów, 11 minut studia i AŻ 35 minut transmisji. Czyli było dużo gorzej niż myślałem. O transmisji z odtworzenia pierwszego meczu naszych badmintonistów szkoda gadać. O poziomie Moro-Figurskiej też.

Florecistki dramat.

Tenisiści dramat.

BOGACKA (oj przepraszam Odeto - BogUcka) CUDOWNIE.

Wioślarze przyzwoicie.

Kolarze trochę poniżej oczekiwań. Trzeba było się w ucieczkę łapać. Najwięksi frajerzy: Australia i Niemcy. Gdyby doszło do finiszu to Goss, Greipel i Cavendish by rozdali między sobą medale. A tak i Niemcy (którzy oddelegowali do pomocy Brytolom jedynie po jednym zawodniku) i Aussi kończą z niczym. Trzeba było pomagać. I jeszcze złośliwie się mogę spytać: Wino, ile będzie wynosił ten przelew? ;)
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez Janko10 » 28 Lip 2012 21:46

Czyli w sumie - przyzwoicie. ;)
Z dramatem tenisistów to bym nie przesadzał, przegrali z lepszymi, a Ula wygrała.
Dawno tak nie przeklinałem jak podczas pojedynku Gruchały... I to nie na Gruchałę... Dureń jeden z uporem maniaka powtarzał o końcu drugiej rundy, a każdy widział na ekranie, że to koniec trzeciej... :evil:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez figaro56 » 28 Lip 2012 22:00

Ciekawe kto tym razem za głośno śpiewał i gwiazda Gruchała nie mogła się przygotować do IO?. Czekam na rehabilitację w drużynówce.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez karlos » 28 Lip 2012 22:19

Dzisiaj na nasze florecistki, aż żal było patrzeć. Wydaje się, że przegrały te mecze w psychice. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo jeśli są w takiej formie jak dzisiaj pokazały, to nie mają czego szukać w drużynówce.
Z tenisistów to najbardziej żal mi naszego męskiego debla, bo dzielnie walczyli i mieli szanse na dobre miejsce. A Kubot znowu przegrał wygrany mecz :roll: , teraz liczy na to, że jak Agnieszka odpadnie z singla lub debla do wtorku, to że zagra z nią w mikście.
W pływaniu europa co raz mniej znaczy, aż nie chce mi się oglądać tych azjatycko-amerykańskich pojedynków.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez Kacpero221 » 28 Lip 2012 22:20

Gadanie o pewnej części ciała Maryny zamiast transmisji na żywo z meczu miksta przywołało złe wspomnienia o TVP z Pekinu.

Wywiad z Wojtkowiak po przegranej :oops:

Ssonicsl: Dlaczego tenisiści dramat? Wygrała ta co wygrać miała, a przegrali Ci co przegrać mieli. Mnie i tak zaskoczyły wygrane sety debli (szczególnie ten wyciągnięty z 1-5 Jans i Rosolskiej). Chyba, że spodziewałeś się wygranej Kubota... :P
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez friducha » 28 Lip 2012 22:30

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 05:05, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez Janko10 » 28 Lip 2012 23:08

Chłopaki mieli trudnych przeciwników... Specyfika IO, grają ci co normalnie debla mają w 4 literach.
TVPSport mnie znowu wk... w trakcie meczu Natalii, wynieśli się na pół seta na końcówkę meczu siatki kobiet USA-Korea, który chyba wszyscy Polacy w tym momencie mieli w d... Myśleli, że zdążą w przerwie a tu Koreanki zaczęły odrabiać i pół seta Natalii poszło się paść... :(
Wkurzył mnie wywiad z Gruchałą... Tym razem ona mnie wkurzyła... Powiedziała, że przeciwniczka była lepsza we florecie ale może ona w czym innym jest lepsza. :shock: To ona tam na tańce pojechała??? :evil:
Karlos: w którym momencie ten mecz Kubota był wygrany? Na TV nie było ale śledziłem na live i nie zauważyłem....
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez sakura » 28 Lip 2012 23:37

No i mamy pierwszy medal. Srebro cieszy, chociaż gdyby nie te dwa strzały w 9...
Tenisistów nie widziałam, ale jak tylko zobaczyłam drabinkę to wygranej się nie spodziewałam.
Florecistki przemilczę, spaliły się czy co ?
Z nie-naszych jestem zaskoczona brakiem medalu Phelpsa
I na litość niech ktoś wyautuje Odetę ze studia olimpijskiego, co ona tam robi???
Awatar użytkownika
sakura
Młodzik
 
Posty: 49
Rejestracja: 30 Kwi 2012 18:32

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez dan » 28 Lip 2012 23:41

Oczywiście cieszy medal Sylwii Bogackiej, a największy zawód to florecistki. Ale tutaj chciałbym zwrócić uwagę na jeden incydent. Jakoś nikt o tym nie wspomina, a może było inaczej niż mi się wydaje? Jeżeli tak to mnie poprawcie albo niech mi to ktoś wytłumaczy. Chodzi o pojedynek Sylwii Gruchały z Japonką. Była tam sytuacja w której Azjatka dostaje żółtą kartkę, po czym na Jej konto trafia 9 punkt - jak się okazało to ten punkt zadecydował o porażce Polki. Sędziowie nie zauważyli tego błędu i dzięki niemu Gruchała straciła szanse na awans do następnej rundy. Może mi to ktoś wytłumaczy? Może ja czegoś nie zauważyłem albo było inaczej niż mi się wydaje?
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez ssonicsl » 29 Lip 2012 08:07

TVP:
- brak transmisji na żywo z badmintona - gadające głowy + reklamy,
- pokazanie pojedynku Wang Zeng Yinga z napisem na żywo, mimo że był z odtworzenia,
- więcej reklam i studia niż transmisji na żywo - dzisiaj chyba wezmę się za liczenie ile tak naprawdę jest transmisji live w tej "transmisji",
- pomiędzy 16:40 a 19:00 nie pokazano ŻADNYCH zawodów na żywo. Jedyną "nową" rzeczą był około 30 sekundowy występ Kuleszy, z odtworzenia rzecz jasna,
- pokazanie półfinałów floretu, a nie pokazanie już finału, choćby z odtworzenia,
- kompromitacja w wykonaniu Moro-Figurskiej. Kurowski ma z nią naprawdę ciężkie życie, bo cały czas musi ją poprawiać,
- i na deser: "Czekamy jeszcze na pojedynek Natalii Partyki" ... mecz się w końcu zaczyna, a Kurzajewski "Spotkanie pokażemy na TVP Sport", wszakże na TVP 1, zgodnie z programem zostało im TYLKO 40 minut transmisji, a trzeba nadać powtórki, wywiady z siatkarzami, reklamy, Kurzajewskiego, reklamy, Chylewską, reklamy... No i jeszcze 07 Zgłoś się czekało. Co by wierni fani zrobili bez kolejnego odcinka? A na TVP Sport (kanale stricte komercyjnym, niczym nie różniącym się od takiego Polsatu Sport, no może PS ma większy zasięg) zamiast meczu Natalii siatkówka kobiet.
- a i kłamliwa autoreklama TVP o tym, że Igrzyska Olimpijskie TYLKO na ich antenach. Ja to chyba do KRRiT zgłoszę...

Jeśli ktoś myślał (ja) że gorzej niż w Pekinie być nie może, to musi z podziwem przyznać TVP, że może. Nikt tak nie potrafi spie****** transmisji jak oni. NIKT.

Co do tenisistów. Kubot powinien był wygrać. Deblistów mi szkoda, bo walczyli jak mogli. Byli blisko, szkoda. Ale sami przyznacie 3/4 startujących odpadło, to nie wygląda za dobrze.
Co do floretu. Na 100% Japonka nie zdobyła tego 9 trafienia. Przy stanie 8:6 dostała kartkę i zrobiło się nagle ... 9:6, tyle tylko, że później nie wiem skąd Sylwii przyznano punkt 8 (już przy stanie 9:7). Według mnie wynik brzmiał 8:7 dla Japonki. Nie wiem czy to nie byłby powód do składania oficjalnego protestu...
I brawa dla naszych pingpongistów. Trener kadry to wczoraj nie miał lekko. Pewnie skrócili mu życie :lol: Wang w ostatnim secie przegrywał 8:10 i wyciągnął na 12:10, a Natalia przegrywała 1:5 i wyciągnęła na 11:9. Ależ emocje!
Emocje były też w łucznictwie. Niespodziewana porażka Koreańczyków w półfinale (kto wie czy to nie większa sensacja niż brak medalu dla Phelpsa na 400 zmiennym) i w końcu złoto dla Włochów. W ogóle Włosi mieli super dzień. 5 medali w tym 2 złote... 4 lata temu łącznie uzbierali 28. Powinno być lepiej.
PS: W klasyfikacji medalowej Niemcy za nami. Patrzmy z dumą, bo to chyba ostatni raz ;)

A zapomniałem o jeszcze jednym. Ceremonia otwarcie. Patrze na ZDF synchro dźwięku i obrazu idealne, na ARRIADIA to samo, na Saudi Sport też OK, Eurosport też, na TVP słyszę ECHO. 1 sekundowa różnica, która powoduje, że nie da się nic zrozumieć. Ale to kolejny raz pokazuje kto pracuje w tej nieudolnej stacji. Abonament? Prędzej zapłacę 3 razy tyle i to w euro Niemcom niż WAM nieudacznicy.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez zdzichu » 29 Lip 2012 09:04

Wczoraj śledziłem igrzyska tylko do południa ,ale z Waszych komentarzy wynika ,że tefałpe ,utrzymuje swój wysoki poziom :roll:. Zresztą już od rana nie podobało mi się , ich pokazywanie ,więcej reklam niż relacji .I jeszcze ten mecz w badmintonie ,niby na żywo :roll: .A pani Odeta ,to już naprawdę zaprezentowała się "rewelacyjnie". Dzisiaj siatkarze ,na to czekam ,szkoda tylko że trzeba będzie cały dzień oczekiwać .
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez kat. » 29 Lip 2012 10:19

Nie śledziłem tego dokładnie, ale floret (finał) był i to NA ŻYWO! A nie śledziłem, bo już przeczytałem wyniki kilka minut wcześniej. ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Postprzez leosiek » 29 Lip 2012 13:25

A Bodzio na Eurosporcie szaleje :D Już chyba nie ma dyscypliny, której by nie komentował :lol: Wczoraj piłka nożna pań, dzisiaj badminton, siatkówka i tenis, ciekawe co jutro :?:
leosiek
Młodzieżowiec
 
Posty: 376
Rejestracja: 20 Lut 2012 16:13

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 208 gości