Co by Was najbardziej ucieszyło?

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Co najbardziej ucieszyłoby Was jako kibiców w tym sezonie sportów zimowych?

Ankieta zakończyła się 04 Mar 2012 20:02

Kryształowa Kula Justyny Kowalczyk
9
19%
Kryształowa Kula Justyny Kowalczyk
9
19%
Brąz polskiej kobiecej sztafety na MŚ w biathlonie
14
29%
Brąz polskiej kobiecej sztafety na MŚ w biathlonie
14
29%
Trzeci stopień podium w generalnej klasyfikacji PŚ Kamila Stocha
1
2%
Trzeci stopień podium w generalnej klasyfikacji PŚ Kamila Stocha
1
2%
 
Razem głosów : 48

Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez harding » 12 Lut 2012 20:02

Proszę o wysoką frekwencję w tym "sportowym referendum" i o nie odkładanie głosowania ad ACTA ;)
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Sonda

Postprzez RakuNH » 12 Lut 2012 20:05

Dymisja Michalczuka, Cempy, Klimko i Kruczka - to byłby ogromny sukces polskich sportów zimowych :D

A mówiąc serio, to oczywiście medal biathlonistek (ale czemu brązowy? bardziej ucieszył by mnie złoty), bo generalka, to jednak mniejsze emocje niż pojedyncze zawody i to biathlon jest najciekawszym sportem z tego grona. Pozwoliłem sobie też nieco edytować odpowiedzi, bo cały wątek miał mało wspólnego z językiem polskim ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez Laleczka Chucky » 12 Lut 2012 20:12

Oczywiście nie mogłem wybrać innej opcji, jak kryształowa kula dla Justysi.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez damian940915 » 12 Lut 2012 20:14

Ja wybrałem Kryształową Kule dla Justysi. Po tak pięknej walce z Marit Bjoergen byłoby to wspaniałe zwieńczenie sezonu.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez zdzichu » 12 Lut 2012 20:14

Nie no oczywiście że krzyształowa kula Kowalczyk ,i to zdecydowanie.
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez kat. » 12 Lut 2012 20:21

Oczywiście medal biathlonistek. Nie to, żeby miał większą wagę niż kryształ Justyny, ale byłby sporą niespodzianką, co przekłada się na radość, a z kryształem Kowalczyk każdy się liczy.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez figaro56 » 12 Lut 2012 20:56

Znowu pytanie z gatunku kogo bardziej kochasz? Mamusię czy tatusia? Każdy sukces polskiego sportowca mnie cieszy. Nawet ten w pływaniu synchronicznym. Jeżeli już musiałbym takie sukcesy ubierać w ranking to powiem tak. Najbardziej cieszą niespodzianki a taką na pewno z tych propozycji byłby medal naszej kobiecej sztafety. Pytanie powinno brzmieć wobec tego co jest twoim zdaniem najbardziej z tych propozycji realne. Na obecną chwilę oceniam szanse tak.
1. Jestem przekonany, że Kamil będzie na podium.
2. Justyna to na dwoje babka wróżyła
3. Medal sztafety biathlonowej to raczej dla niepoprawnych optymistów. Bardzo dużo sprzyjających okoliczności musiałoby się zdarzyć i bardzo cichutko o tym marzę.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez ssonicsl » 12 Lut 2012 21:35

1. Biegów narciarskich nie lubię. Jeszcze z czasów jak nie było sprintów i masówek. Potem nudne 2 godziny z doperem Muhleggiem to było jak dla mnie za dużo. Więc która z dwóch dominatorek zdobędzie kryształ średnio mnie pasjonuje.

2. Skoki narciarskie - tu zatraciłem młodzieńczą fascynacją sprzed wielu lat. Połowa lat 90, transmisje w TVP tylko Turnieju 4 Skoczni, potem Małysz, to całe szaleństwo, obrzydzanie mi skoków trwające latami przez ludzi typu Szczęsny. Obejrzę od czasu do czasu, ale bez większych emocji. Kamilowi życzę jak najlepiej, ale...

3. BIATHLON - sport, który uwielbiam w zasadzie od zawsze. Emocje nieporównywalne do biegów (chyba, że mowa o tegorocznym sezonie w wykonaniu pań), a naszych, polskich sukcesów tak bardzo malutko. Więc tak z takiego brązowego, malutkiego medalu bym się cieszył jak dziecko, jak na IO z brązu naszych łyżwiarek. No i scenariusz z tych 3 najmniej realny, a ja lubię niespodzianki.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez Janko10 » 12 Lut 2012 22:14

Najbardziej cieszy to co niespodziewane a Justyna i Kamil mają spore szanse i wielkiego zaskoczenia nie będzie...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez figaro56 » 12 Lut 2012 22:44

Janko a medal w pływaniu synchronicznym zaskoczyłby cię? :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez Janko10 » 12 Lut 2012 23:30

Zdecydowanie tak. Ale chyba jednak by mi bardziej zwisał niż cieszył. :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez maksim » 12 Lut 2012 23:42

Mało tych opcji, ale z tego co jest to oczywiście bramka numer 2. Mam szczerą nadzieję, że tak się kiedyś stanie :)
Kowalczyk ma już tyle tych kul, że niedługo będzie mogła grać nimi w bilard, a jeszcze jedna nie zaszkodzi, choć wiadomo, radość nie taka, jak gdy wygrywała za 1 razem, teraz jednak szansa pokonania zmotywowanej Bjoergen smakowałaby inaczej ;)
Stocha nie lubię, więc na jego wyniki jestem obojętny, z resztą od tych reform coraz mniej oglądam skoki, za dużo majstrowania przy belkach, a transmisję trzeba by śledzić z kalkulatorem i zeszytem A3, by to jakoś ogarnąć ;) Chyba nie tylko ja tak mam, bo i u paru moich znajomych też przez te cyrki skoki wypadły z ulubionych sportów.
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Co by Was najbardziej ucieszyło?

Postprzez harding » 13 Lut 2012 20:02

Mało tych opcji - zgadzam się, ale tylko w tych konkurencjach mamy jakiekolwiek szanse. (Jeśli coś pominąłem, przepraszam) Z radością uwzględniłbym m.in. ewentualność sukcesu w kombinacji norweskiej.. ale to JESZCZE nie w tym sezonie (konia z rzędem za przewidzenie, kiedy pojawi się polski kombinator z prawdziwego zdarzenia)

"ale czemu brązowy? " - Złoto sztafety przyćmiłoby bezwzględnie sondażową konkurencję na biatlonowym forum. Poza tym bądźmy realistami...

Czy to wybór między mamą a tatą? Tak i nie. Życzę wszystkim rodzimym sportowcom sukcesów, ale np. z medali w saneczkarstwie cieszyłbym się nieco mniej niż w biathlonie czy kombinacji.

Dziękuję za oddane głosy, czekam na kolejne i przypominam, że zawsze można zmienić swój nieprzemyślany wybór by móc spać spokojnie ;)
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56


Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości

cron