Plebiscyty

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez lukizc » 02 Sty 2009 23:25

1. Kubica
2. Radwańska
3. Majewski

I nikt inny :P
Awatar użytkownika
lukizc
Junior młodszy
 
Posty: 52
Rejestracja: 13 Gru 2008 17:58

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez RychuGKM » 03 Sty 2009 07:49

Fakt
1. Robert Kubica
2. Agnieszka Radwańska
3. Tomasz Majewski
4. Jakub Błaszczykowski
5. Leszek Blanik
6. Szymon Kołecki
7. Tomasz Gollob
8. Artur Boruc
9. Maja Włoszczowska
10. Agnieszka Wieszczek
To i poprzedni post mnie D-O-B-I-L-O. Ja niewiem co oni w tej radwańskiej widzą , nic jeszcze nie wygrala , ledwo co do dziesiątki się zalapala , i do tego reprezentuje malo popularny w Polsce sport! Sam na nią zaglosuje jak w przyszlości zacznie wygrywać turnieje wielkiego szlema , ale na pewno nie będę na nią glosowal bo wygrala jakiś turniej na końcu świata , podczas gdy czolówka rankingu WTA grala gdzieś indziej. Do kubicy w "10" już się przyzwyczailem , ale mam nadzieję , że jest jeszcze paru normalnych kibiców i nie wygra.
Nominacja pilkarzy , to już jest kurw-a SKANDAL.
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez figaro56 » 03 Sty 2009 09:11

Mnie jednak ta Radwańska z dwojga złego to mniej drażni niż ten Kubica. Jednak tych rywalek ma trochę i przebić się do pierwszej dziesiątki WTA to nie takie łatwe. Oczywiście nie ma mowy o tym bym umieszczał ją w 10 najlepszych sportowców. Na to jeszcze za szybko, chociaż doceniam co robi dla tenisa w Polsce. Natomiast pan Kubica ma 5 rywali i jedna wygrana na chyba 20 szans to nie jest jakiś oszałamiający wynik. Nie wiem ile jest tych wyścigów w sezonie. Wygrał bo z tego co się orientuję dwóch się wyeliminowało po jakiejś frajerskiej stłuczce a jeden miał jakieś kłopoty z samochodem. Z tych 3 zespołów co się liczą, bo reszta to tło to tak jak mówiłem jest 6 kandydatów do tytułu mistrza świata. Zajęcie w tym towarzystwie 4 miejsca za sukces może tylko jakiś zaślepiony fanatyk uważać. No ale to pierwszy Polak w F1 i proponuję dożywotnio przyznać mu miejsce w dziesiątce najlepszych sportowców.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Fan » 03 Sty 2009 10:33

Nie rozumiem czemu najeżdżacie na Kubice tak. Ile osób trenuje pchnięcie kulą, a ilu się ściga? Żeby się dostać do formuły 1 trzeba się wyróżniać w każdym starcie. Ilu ludzi na świecie zna Kubice a ilu Majewskiego? Rozumiem że pierwsze miejsce jest lepsze od czwartego, ale porównajcie te dwie konkurencje. Po prostu to jest już pech kulomiota, że uprawia taką a nie inna konkurencje.
PS. Nie głosowałem na Kubice
Fan
Junior
 
Posty: 118
Rejestracja: 03 Gru 2008 19:36

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez matti » 03 Sty 2009 10:59

No własnie takich kulomiotów jest bardzo dużo, do tego wszystko co osiągają zależy od ich pracy! A w F1 startuje 20 (6 się liczy) i w 90% liczy się bolid i mechanicy, w 8% szczescie i w 2% umiejetności kierowcy!
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez figaro56 » 03 Sty 2009 12:21

Majewski nie pcha kulą lżejszą od innych. Wioślarze też pływają na sprzęcie tej samej klasy co rywale. Poza tym w każdej chwili mogą sobie sprzęt wymienić na taki jaki im pasuje dowolnego producenta. Jesteście pewni sympatycy Kubicy, że wasz idol na innym bolidzie niż z tych 3 czołowych zespołów radziłby sobie też. Ja jestem przekonany, że tak jak inni kierowcy jeździłby w ogonie stawki. Trabantem nie prześcigniesz Mercedesa, choćbyś był nie wiem jak genialnym kierowcą.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Mundzioł » 03 Sty 2009 13:18

Świete słowa Figaro!

Typuje, że te nazwiska ponizej znajda sie w dziesiatce. Kolejnosc alfabetyczna:

Tomasz Adamek (boks)
Leszek Blanik (gimnastyka sportowa)
Jakub Błaszczykowski (piłka nożna)
Tomasz Gollob (żużel)
Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski, Michał Jeliński, Adam Korol - wioślarska czwórka podwójna
Szymon Kołecki (podnoszenie ciężarów)
Robert Kubica (Formuła 1)
Tomasz Majewski (lekkoatletyka)
Agnieszka Radwańska (tenis)
Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)

Choc obstawiam, ze wygra niestety Kubica :/
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Fan » 03 Sty 2009 14:07

Owszem kierowców w F1 jest 20. Ta seria wyścigów to elita sportow motorowych. Dlaczego najlepszy rajdowiec, motocyklista marzy o rywalizacji w F1??? Co do tego, że 2% to umiejętności kierowcy to jest nieprawda, bo mówi się 80% samochód i 20% kierowca. Następne czy kierowcy słabi będą ścigać się w Ferrari? Oczywiście, że nie.. bo kto ich tam będzie chciał , ponieważ do sukcesu potrzebny jest świetny bolid i bardzo dobry kierowca.. Co do Kubicy ma chłopak talent, w tym sezonie słabszym bolidem walczył z najsilniejszymi. Jeszcze jedno - wygrał bo dwóch się zderzyło. Owszem, ale był jeszcze Heidfeld do którego musiał odrabiać średnio ponad sekunde na okrążeniu, żeby po wyjeździe z boksów wyjechać przed nim. Moim zdaniem Kubica zasłużył na pierwszą piątke, ale wygrać powinien ktoś inny
Fan
Junior
 
Posty: 118
Rejestracja: 03 Gru 2008 19:36

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez dan » 03 Sty 2009 15:32

Zwróćmy uwagę, że jest wielu kierowców, którzy jeżdżą w znacznie gorszych bolidach od Kubicy, a 4 miejsce to nie podium!!! No i mieliśmy trochę tych miejsc na podium na igrzyskach!
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Fan » 03 Sty 2009 16:00

Tylko, że kierowcy w tej serii wyścigowej to elita światowa
Fan
Junior
 
Posty: 118
Rejestracja: 03 Gru 2008 19:36

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Menson » 03 Sty 2009 19:06

dan napisał(a):Argumentował to tym, że występ na olimpiadzie jest tylko jeden i bardzo często zdobycie medalu to przypadek, a w pucharze świata lub w formule 1 żeby być w czołówce cały czas trzeba dobrze startować. Wkurza mnie jak ktoś podchodzi do tego w taki sposób jak on i traktuje Igrzyska Olimpijskie jak niewiele znaczącą imprezę.


To jest przecież prawda, że w PŚ trzeba startować cały czas na wysokim, wyrównanym poziomie :D (wcale nie zamierzam sugerować, że wypowiedź cytowana to mój tok myślenia) . Natomiast z drugą częścią się oczywiście sprzeciwiam, bo jednak na Igrzyska na pewno 95% sportowców szykuje ten najwyższy szczyt formy, "zgadzając" się jakby ze sobą, że to jednak najważniejsza impreza, na której medale uznają za ważniejsze od PŚ... Ważny jest też wielki prestiż, i jednak w plebiscycie PS to medaliści IO powinni mieć pierwszeństwo.

Co do F1, to choć oglądam ją bardzo długo (przed erą Kubicy, ale jednak to jemu życzę jak najlepiej...) to uważam, że 4 miejsce w F1 nie może równać się medalom olimpijskim, chociaż w pierwszej 10 się powinien znaleźć, ale na wygranie plebiscytu to nie starcza... Ale i tak sam Robert Kubica nie lubi tych wszystkich gali, to się raczej nie pojawi na rozdaniu nagród :mrgreen: .
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Janko10 » 03 Sty 2009 21:47

10. Małachowski
9. Radwańska
8. Sikora
7. Gollob
6. Włoszczowska
5. Kołecki
4. Kolbowicz, Wasielewski, Jeliński, Korol
3. Majwski
2. Blanik
1. Kubica

SKANDAL!!! Chłopaki na 4-tym... Majewski 3... Kubica 1.... Żal komentować….
Dobrze, że przynajmniej Tomek się załapał...

No i oczywiście Kubica nawet na galę nie dojechał...
Plebiscyt ma w d.... Tutaj akurat duży szacun dla niego.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez arek » 03 Sty 2009 22:25

Fajnie, że Tomek Sikora zajął 8 miejsce. Pokonał 5 medalistów IO. Ale z Kubicą przegieli, miałem nadzieję, że Blanik wygra!
Pozdrawiam!
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez lukizc » 03 Sty 2009 22:29

A więc komentując wyniki:

- Kubica wygrywa, zasłużenie, ludzie nie wiem co macie do niego i Radwańskiej, wierzcie, że oni są najbardziej rozpoznawalnymi polskimi sportowcami na świecie. F1 i Tenis to takie dyscypliny, w których w pierwszej wogóle startować to już jest ogromny sukces, a w tenisie pierwsza 10 równie duży sukces,
- Majewski powinien być drugi, mimo wszystko lubię tego gościa :mrgreen:
- Sikora i Radwańska parę pozycji wyżej,
- Blanik w 10, ale na pewno nie na początku,
- Reszta może być, choć Kowalczyk w 10 powinna być.

Tak jak pisałem wcześniej, Kubica i Radwańska to nasze skarby (:P) i przyzwyczajcie się, że kilka następnych lat będzie należało do nich. Bo F1 i Tenis są znane prawie na całym świecie, są to dwa elitarne bardzo sporty...
Awatar użytkownika
lukizc
Junior młodszy
 
Posty: 52
Rejestracja: 13 Gru 2008 17:58

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez matti » 04 Sty 2009 09:16

Ten plebiscyt nazywa się na najlepszego sportowca, a nie na najpopularniejszego!!!!

Kubica nie powinien być w "10", Radwanska ok niech bedzie, ona przynajmniej coś osiągnęła, Tomek Sikora niestety ale wg. mnie również w "10" być nie powinien ponieważ wielu osiągnęło więcej niż on np. Kowalczyk!
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Menson » 04 Sty 2009 12:23

Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Miłosz » 04 Sty 2009 12:50

A ja radzę nie czytać. Takich bzdur dawno nie widziałem.

Formuła 1 to nie jeden występ na cztery lata, ale ciągłe zmagania na najwyższym poziomie i za to Robert został doceniony.

Tak, a Tomek Majewski tylko raz na cztery lata wstaje z kanapy rzuca jakimś metalem i zdobywa inny metal...

Co za bzdury. Normalnie mam ochotę powiesić tego gościa za jaja.
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez dan » 04 Sty 2009 13:08

Czyli mamy rozumieć, że sam start w formule 1 wystarczy do zwycięstwa w plebiscycie na najlepszego polskiego sportowca? Jak powinni czuć się w takiej sytuacji medaliści olimpijscy? Przecież Kubica nie stanął ostatecznie nawet na podium! A co to oznacza? Chyba tyle, że przez wiele następnych lat będzie rywalizacja o 2 miejsce w tym plebiscycie. Z góry 1 będzie zarezerwowane dla Roberta Kubicy za to, że staruje w formule 1.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Janko10 » 04 Sty 2009 13:48

Menson napisał(a):http://www.formula1.pl/F1_news-5249-Blizej_bolidu_Sie_nie_nalezalo.html

Polecam przeczytac :D .

No pewnie, przeczytajcie bzdury pisane przez fanatyka F1. Bardzo wiele to wniesie. Obiektywizm = 0. :?
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: 74. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego"

Postprzez Janko10 » 04 Sty 2009 13:55

dan napisał(a):Czyli mamy rozumieć, że sam start w formule 1 wystarczy do zwycięstwa w plebiscycie na najlepszego polskiego sportowca? Jak powinni czuć się w takiej sytuacji medaliści olimpijscy? Przecież Kubica nie stanął ostatecznie nawet na podium! A co to oznacza? Chyba tyle, że przez wiele następnych lat będzie rywalizacja o 2 miejsce w tym plebiscycie. Z góry 1 będzie zarezerwowane dla Roberta Kubicy za to, że staruje w formule 1.

Dobra uwaga.
Jak stanie na podium to przez 5 lat będzie wygrywał... Ech... Szkoda już strzępić język... :evil:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości

cron