Plebiscyty

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Plebiscyty

Postprzez Laleczka Chucky » 17 Gru 2012 19:39

Akurat tak się złożyło, że zawsze wielkie sportowe emocje związane z Kowalczyk, mamy podczas gali Plebiscytu, bo Justyna od jakiegoś czasu króluje w Tour de Ski.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyty

Postprzez davioz » 17 Gru 2012 20:05

Swoją drogą - można już od kilku tygodni głosować na stronie przeglądu sportowego ;) Do zagłosowania wymagana jest rejestracja w serwisie.
Awatar użytkownika
davioz
Młodzieżowiec
 
Posty: 224
Rejestracja: 30 Lis 2006 15:19

Re: Plebiscyty

Postprzez mati862 » 17 Gru 2012 22:20

Przeraża mnie wasz tok myślenia... Na co w ogóle organizować IO sporo cenicie coś innego ponad to, strata pieniędzmi na stadiony, organizację i budowanie formy. Zlikwidować IO skoro nikt się z nimi nie liczy! Może się mylę ale powinno być IO..MŚ........ME/Puchar Świata.................Krajowe? Każdy sportowiec marzy o medalu na IO i gadanie że to nie jest prawdą jest głupota mówiącego, przejście do legend zdobycie medalu powinno być ważniejsze dla każdego nawet dla widza który głosuje, toteż te kilka bramek czy finały półfinały wielkich imprez są zdecydowanie poniżej. Takie przynajmniej jest moje zdanie, kibica który czeka 4 lata na najważniejsze wydarzenie w sporcie jakim są igrzyska...
Awatar użytkownika
mati862
Kadra B
 
Posty: 579
Rejestracja: 21 Sty 2009 18:06

Re: Plebiscyty

Postprzez kat. » 17 Gru 2012 23:06

I co zamierzasz zrobić z tymi, którzy myślą inaczej od Ciebie i którym medal IO w nieinteresującej ich dyscyplinie zwisa i powiewa?

Tak jak napisał Mateusz - to plebiscyt popularności, z lekkim kierunkowskazem, by nie wygrał przypadkiem Pudzian. O co tu się spinać? O czym przekonywać? :roll:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Plebiscyty

Postprzez markos7207 » 17 Gru 2012 23:31

Kat, Twoje trio zacne :P ale chyba nie wszyscy wyłapali przekaz.

Moja trójca wyglądałaby tak:

1. Tomasz Majewski - obronić mistrzostwo olimpijskie to większa sztuka niż je po raz pierwszy zdobyć
2. Adrian Zieliński - tych mistrzów olimpijskich nie mamy w końcu tak dużo aby ich nie doceniać
3. Agnieszka Radwańska - świetny sezon, mały cień to IO ale pokażcie mi drugiego polskiego sportowca który jest w ścisłej czołówce tak popularnego i medialnego sportu na całym świecie
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyty

Postprzez kat. » 18 Gru 2012 00:06

Niektórzy traktują tego typu zabawy śmiertelnie poważnie i świat im się wali, jak ktoś głosuje na przysłowiowego "Pudziana". Takim jest w kręgu nominowanych Lewandowski, bo nie oszukujmy się, w naszej farbowanej reprze niewiele zdziałał, pracuje dla niemieckiej (klubowej) piłki. Na Euro lepiej spisał się choćby ten wyszydzany przez motłoch ;) Ojgen

Tworzą się więc bojówki olimpijczyków i anty-olimpijczyków i jest zabawnie ;)

Moja poważna trója prawie taka jak Markosa, z małą korektą na 3 miejscu - Justyna, jednak zima należy obecnie w PL do niej.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Plebiscyty

Postprzez RychuGKM » 18 Gru 2012 15:37

Od kiedy TVP zrobiła z plebiscytu konkurs SMS , a prowadzenie gali powierzyła "NAJLEPSZEMU KOMENTATOROWI WSZECH CZASÓW" (ma przecież złotą telekamerę :lol: ) nie biorę udziału w tej hucpie . Ale tutaj na forum mogę napisać jak bym zagłosował:
1. Majewski
2. Zieliński
3. Kowalczyk
4. Bogacka
5. Włodarczyk
6. Radwańska
7. Klepacka
8. Naja/Mikołajczyk
9. Michalska/Fularczyk
10. Kawęcki
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Plebiscyty

Postprzez figaro56 » 21 Gru 2012 09:14

Ciekawe jakby prezentowała się 10 najbardziej nielubianych sportowców? Podejrzewam, że w dużym stopniu pokrywałaby się z tą najpopularniejszą 10 bo jednak ci najlepsi zawsze wzbudzać będą emocje czy te pozytywne, czy wręcz przeciwne. Ci słabsi są obojętni. :D No chyba, że palną lub zrobią coś co ich z tłumu wyróżni.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Plebiscyty

Postprzez damian940915 » 27 Gru 2012 00:29

Ja zagłosowałem w taki sposób:
1. Tomasz Majewski
2. Adrian Zieliński
3. Anita Włodarczyk
4. Sylwia Bogacka
5. Katarzyna Pawłowska
6. Bartosz Kurek
7. Damian Janikowski
8. Magdalena Fularczyk/Julia Michalska
9. Zofia Noceti-Klepacka
10. Przemysław Miarczyński

Pierwszeństwo mieli medaliści olimpijscy oraz najlepsi na świecie w swoich konkurencjach w dyscyplinach olimpijskich (stąd obecność Pawłowskiej, a brak Sebastiana Kawy; Kurek dzięki tytułowi MVP w LŚ jest jednym z najlepszych na świecie). Pod uwagę brałem też pokładane nadzieje, a żeglarze troszkę jednak zawiedli, stąd są niżej niż Janikowski czy wioślarki (u nich dodatkowy "plus" za heroiczną postawę wynikającą z kontuzji). Z powodu lekkiego rozczarowania nie zdobyciem przez Justynę Kowalczyk PŚ, uważam, że mimo bycia jedną z dwóch najlepszych biegaczek świata nie zasługuje w roku letnich Igrzysk na bycie w czołowej "10". Z tego samego powodu brak Radwańskiej, zaś obrona MŚ w boksie (Włodarczyk) nie jest takim sukcesem, jak w MŚ w innych dyscyplinach. Wielkim sukcesem nie jest też złoto Kawęckiego na MŚ na krótkim basenie (ja to traktuje trochę jak skoki narciarskie na igielicie, albo bardziej jak lekkoatletyka na hali), a ten pan zawiódł mnie bardzo na Igrzyskach. Pozostałym medalistom olimpijskim (Bonk, kajakarki) brak innych sukcesów w tym roku. Gortat i Lewandowski mimo wspaniałej formy nie są i długo nie będą najlepszymi w swoich dyscyplinach, a Stochowi jeszcze trochę do tego też brakuje.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Plebiscyty

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Sty 2013 19:36

Przypominam, że dzisiaj o 20:15 na antenie TVP, bal mistrzów sportu. Mam prośbę do wszystkich fanów Justyny, aby wysłali na nią chociaż jednego SMSa, a nasza dziewczyna wygra ten plebiscyt po raz kolejny.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyty

Postprzez Peeta » 05 Sty 2013 19:45

Wybacz Mateusz, ale wyjątkowo w tym roku mam nadzieję, że Justyna nie wygra, kibicuje Tomaszowi Majewskiemu. Poprzedni rok to był jednak rok IO. Obronić tytuł, mimo, że pomiędzy IO w sumie nie wiodło mu się jakoś super to w polskim sporcie rzadka rzecz. No i do dziś pamiętam śmiech Majewskiego po wygranej. :D Majewski powinien wygrać 4 lata temu, ale wtedy nie wiem w sumie za co wygrał Kubica(którego lubię, ale wtedy mu się wygrana nie należała, nawet miejsce na podium, może w 10, biorąc pod uwagę elitarność F1)

Edit: Zapomniałem, że 2 był w 2008 roku Leszek Blanik, a 3 Majewski,no ale w tym wypadku 2 miejsce Blanika jak najbardziej zasłużone, powinien wtedy wygrać on albo Majewski własnie)
Ostatnio edytowany przez Peeta, 05 Sty 2013 20:04, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Peeta
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 30 Lis 2012 00:13

Re: Plebiscyty

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Sty 2013 19:53

Rozumiem, ale napisałem, że apelują do fanów Justyny. Jest ich w Polsce mnóstwo i jak każdy z nich wyśle po jednym SMSie Justyna zwycięży.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyty

Postprzez Peeta » 05 Sty 2013 19:56

Problem w tym, że ja jestem fanem Justyny. :D Tylko po prostu obiektywnie wg mnie nie powinna wygrać w TYM roku i tyle . ;)
Awatar użytkownika
Peeta
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 30 Lis 2012 00:13

Re: Plebiscyty

Postprzez Janko10 » 05 Sty 2013 20:09

Nie masz u mnie zrozumienia w Mateuszu. ;)
1. Majewski
2. Zieliński
3. Kowalczyk
4. Radwańska
5. Włodarczyk
6. Bogacka
7. Klepacka
8. Fularczyk/Michalska
9. Janikowski
10. Bonk
----------
11. Miarczyński
12. Naja/mikołajczyk
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Plebiscyty

Postprzez Nedops » 05 Sty 2013 20:13

Mateusz napisał(a):Rozumiem, ale napisałem, że apelują do fanów Justyny. Jest ich w Polsce mnóstwo i jak każdy z nich wyśle po jednym SMSie Justyna zwycięży.

Pewnie i tak zwycięży ;)
A bądźmy szczerzy - nie zasłużyła. Miejmy nadzieję, że za 2013 zasłuży i nie wygra :)
Nedops
Młodzieżowiec
 
Posty: 280
Rejestracja: 28 Sty 2011 17:59

Re: Plebiscyty

Postprzez Peeta » 05 Sty 2013 20:14

Moja 10(no 12):
1. Majewski
2. Zieliński
3. Włodarczyk
4. Radwańska
5. Kowalczyk
6. Bogacka
7. Janikowski
9. Klepacka
10. Miarczyński
Naja/ Mikołajczyk
12. Bonk
Awatar użytkownika
Peeta
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 30 Lis 2012 00:13

Re: Plebiscyty

Postprzez nicpoń » 05 Sty 2013 20:25

Ma chłopak swoja faworytkę, jego sprawa. Co wy to lepiej wiecie. Taki sam głos wasz, jak mój, czy jego. Nie pasuje forma zabawy, nie głosujcie. Strasznie nie tolerancyjni jesteście.

Dla mnie medal olimpijski super wagi nie ma. Co z tego że facet podnosi cięzary. Jego rywale, to często goście z takich miejsc, że trudno na mapie odszukać. W Europie to sport marginalny. Majewski juz trochę lepiej wygląda, ale też superpopularne to nie jest. Dla mnie na bycie w czołówce zasłużyli Radwańska i Lewandowski. Duże sukcesy w popularnych sportach, uprawianych globalnie. Ale to jest moje zdanie i jak ktoś chce zagłosować ciężarowca to jego sprawa.
nicpoń
Junior młodszy
 
Posty: 86
Rejestracja: 10 Mar 2011 07:25

Re: Plebiscyty

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Sty 2013 21:22

Patrząc na tę wirtualną bieżnię, Majewski ma trochę przewagi nad Kowalczyk i chyba skończy się zwycięstwem Tomasza.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyty

Postprzez Kacpero221 » 05 Sty 2013 22:54

TVP na całego - kiczowate nibyantyczne animacje w tle, dzieci śpiewające "Will be the champions", prezes PZT prowadzący propagandę sukcesu polskiego tenisa i mówiący o "czterech turniejach wimbledońskich w roku", retransmisja losowania emitowana "na żywo" :D
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Plebiscyty

Postprzez Fred » 05 Sty 2013 23:18

Nasi pozostali sportowcy mają pecha że trafili na Kowalczyk, bo co by się nie działo w 2013r. np złoto Zielinskiego lub wygrana Janowicza czy Radwanskiej w WS to i tak za rok też wygra(TdS, Puchar i pewnie z dwa medale z MS). A za dwa lata też. Czyli szesc wygranych Plebiscytów. Tutaj chyba tylko mistrzostwo swiata pilkarzy albo złoto Stocha w Soczi może Jej zaszkodzić. Co jest mało realne. Także już dziś gratulujemy.
Fred
Młodzik młodszy
 
Posty: 12
Rejestracja: 17 Gru 2012 12:58

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości

cron