Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Jaki jest najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy?

Canal + Sport
4
4%
Canal + Sport
4
4%
Eurosport
33
37%
Eurosport
33
37%
EXtreme
0
Brak głosów
EXtreme
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
nSport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Orange Sport
0
Brak głosów
Polsat Sport
5
6%
Polsat Sport
5
6%
Sport Klub
0
Brak głosów
Sport Klub
0
Brak głosów
TVP Sport
2
2%
TVP Sport
2
2%
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Inny (jaki?)
0
Brak głosów
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
Oglądam zagraniczne kanały sportowe (jakie?)
1
1%
 
Razem głosów : 90

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Lena » 23 Sty 2011 21:13

Ha, no pewnie, że jakość nie ta sama, ale jak się w telewizorku ma 2 kanały na krzyż i to wtedy jeszcze, kiedy akurat antena łaskawie złapie, to się ogląda na necie. Zwłaszcza ukochaną siatkówkę ;)
Ipla wcale aż tak mocno nie zrzyna, bez przesady, 3-miesięczny pakiet sportlive kosztował mnie, o ile dobrze pamiętam, niewiele ponad 30 złotych, czyli 10 złotych z groszami za miesiąc - w mojej skromnej opinii pikuś ;) Zwłaszcza, jeśli w wyniku wykupienia pakietu mogę sobie oglądać Plusligę panów i pań :)
Awatar użytkownika
Lena
Młodzik
 
Posty: 46
Rejestracja: 04 Mar 2010 15:15
Miejscowość: Poznań

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Bartek10982 » 27 Mar 2011 15:17

Czy główny Eurosport relacjonuje na żywo wyścigi Porsche SuperCup, Formuły 2 i GP2? I czy TV4 lub Polsat pokaże w tym sezonie wyścigi Porsche, bo wiem, że w poprzednim sezonie na TV4 były chyba powtórki.
Awatar użytkownika
Bartek10982
Młodzieżowiec
 
Posty: 230
Rejestracja: 21 Sty 2011 15:48

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 05 Gru 2011 08:44

Eurosport, po wczorajszym dniu ma u mnie sporego minusa (tak wiem - bardzo ich to zaboli :lol: ). Nie pokazali powtórki kombinacji norweskiej i nie mam jej w planie na cały tydzień :roll: i bieg pościgowy pań z otworzenia to jakaś poobcinana komedia z większą ilością reklam niż transmisji. Nieładnie ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Menson » 05 Gru 2011 15:08

Wczorajszy dzień to naprawdę wkurzył... Pozostaje mi tylko potwierdzić słowa Raku. :roll: Może już czas przerzucić się na TVP? :lol:
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez friducha » 05 Gru 2011 15:13

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 02:54, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Gru 2011 15:45

A u mnie sobie nie nagrabił, bo oglądałem bieg pań na żywo w TVP Sport i na powtórkę w ES nawet nie patrzyłem :D
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 05 Gru 2011 16:59

Mateusz napisał(a):A u mnie sobie nie nagrabił, bo oglądałem bieg pań na żywo w TVP Sport i na powtórkę w ES nawet nie patrzyłem :D


Dla mnie biadolenie na TVP Sport jest z góry "nagrabieniem sobie". ;) Przykro mi, ale biathlon na TVP Sport idzie raczej w stronę szachów niż emocjonującego sportu. Być może się trochę ogarnęli, ale sam Jaroński daje rade i wolę oglądać retransmisję, skoro jest w planach. Niestety wczoraj "pałka się przegła" :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Menson » 05 Gru 2011 17:12

Raku, ale nikt tutaj nie ma pretensji do Jarońskiego, tylko do centrali Eurosportu we Francji. W tym wypadku wczoraj TVP się wyraźnie spisał lepiej od Eurosportu, jeśli chodzi o samo pokazywanie biathlonu, no chociaż ja zawsze na TVP Sport mam ucięty obraz, i nie widzę czy to czasów, czy strzelania. :lol:
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Kacpero221 » 05 Gru 2011 17:15

Jakie oburzenie :twisted: Trzeba było oglądać w internecie ;)
Główny Eurosport nie miał miejsca, aby gdzieś wsadzić powtórkę: (od 12:00) Biathlon-Biegi-Skoki-Jeździectwo-Biathlon-Narciarstwo alpejskie-Snooker-Curling (do 1:00). I prawie wszystko na żywo.
Dziwię się, że TVP Sport nie kupił licencji na pokazywanie kombinacji norweskiej. Będą żałować, kiedy Pochwała zdobędzie Puchar Świata :lol:
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 05 Gru 2011 17:24

Kacpero221 napisał(a):Główny Eurosport nie miał miejsca, aby gdzieś wsadzić powtórkę: (od 12:00) Biathlon-Biegi-Skoki-Jeździectwo-Biathlon-Narciarstwo alpejskie-Snooker-Curling (do 1:00). I prawie wszystko na żywo.


Przez cały tydzień ramówka jest zajęta? Ciekawe, bo skoki mogą powtarzać 100 razy ;)

A jeśli chodzi o oglądanie w internecie, to wybacz, ale nie chce mi się godzinami szukać dobrej jakości z polskim komentarzem, a dobra to i tak "pojęcie" względne.

Menson ja też nie mam pretensji do Jarońskiego. Chciałem tylko napisać, że na TVP mnie usypiają i nic z tym nie zrobię. Widziałem bieg pań na dochodzenie i jak zawsze strasznie przynudzali.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Gru 2011 18:11

Wolę oglądać zawody na żywo ze słabym komentarzem niż z odtworzenia kilka godzin później i to jeszcze nie w całości.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Daniel » 06 Gru 2011 00:50

Mnie Eurosport podpadnie w sobotę ... ale już dziś o tym wiem.

12:15
Biegi narciarskie
BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata, Davos, Szwajcaria - 15km kobiet stylem dowolnym (60min)

14:45
Biegi narciarskie
BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata, Davos, Szwajcaria - 30km mężczyzn stylem dowolnym (45min)

Od paru miesięcy czekam na te biegi, długie dystanse z indywidualnym startem, wreszcie na żywo, a nie starocie z DVD. Niestety, o ile bieg pań obejrzę w całości, bo początek będzie w TVP, o tyle bieg na 30 km będzie pokazywany ledwie przez 45 minut. Dostanę pewnie potem od znajomego pełną wersję SVT lub NRK, ale to już będzie tylko z odtworzenia.
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Gru 2011 15:57

Trzeba powiedzieć otwarcie, że Eurosportowi wpadki zdarzają się niesłychanie rzadko. W dodatku Eurosport PL w zasadzie o niczym nie decyduje, co i gdzie ma być pokazywane, wszystko chyba idzie z Francji. Oczywiście w tym rankingu wtop prowadzi TVP.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez markos7207 » 06 Gru 2011 16:23

Jak komentuje fachman Chruścicki to jest wtopa za wtopą ;) . Ale ogólnie Eurosport jest OK, tylko że w takich przypadkach gdy jest natłok zawodów i wszystkich nie da się upchać w pierwszym kanale to powinny być w drugim. Podobnie z powtórkami, tak jak Raku chciał obejrzeć powtórkę z kombinacji, tak ja chciałem z nart alpejskich ale niestety nic z tego, powtórki nie było.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Gru 2011 16:30

Z jednej strony fajne w Eurosporcie jest to, że oni nie przerywają relacji LIVE, żeby zacząć następna tylko starają się dotrwać do końca. Ci, którzy czekają na swój sport, gdy pierwsza relacja się przedłuża pewnie dostają gorączki, ale sytuacja ta działa też w drugą stronę.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez Lilavati » 05 Lut 2012 16:48

Eurosport moim zdaniem to najlepsza stacja.
Sport lekiem na wszelkie zło. Tenis: Azarenka and Djoković; Biegi Narciarskie: Kowalczyk and Cologna; Biathlon: Makarainen and Domraczeva; :D
Awatar użytkownika
Lilavati
Junior
 
Posty: 119
Rejestracja: 02 Lut 2012 19:39

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 27 Sie 2012 16:03

Ależ się eurosport.pl zeszmacił ze swoją "nową stroną". :roll: Czy na prawdę onet im zapłacił grubą kasę za takie gówno? To zaprzecza prawom rynku, bo może 5% użytkowników eurosport.pl przeniesie się na ten nieszczęsny onet, ale strona eurosportu oferowała co innego. Albo onet zmarnował grubą kasę, albo eurosport się połasił na jakieś drobniaki. Tak czy siak wielka fuzja stała się faktem i eurosport dostał do dyspozycji na onecie malutki kwadracik :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez zdzichu » 28 Sie 2012 10:26

No są tam fachury ,nie da się ukryć.Dzisiaj np czytam sobie ,że Kolumbijczyk Falcao strzelił ,w ubiegłym sezonie ,dla Atletico 34 gole w 24 meczach :roll: Jak można być tak tępym ,żeby nie sprawdzić na takim portalu , tego co się napisało ;) Ale oczywiście takich pomyłek bywa tam mnóstwo .Onet to taka wersja Szpakowskiego ,Jóźwika ,i Szczęsnego razem wziętych :lol:
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez kat. » 28 Sie 2012 12:48

RakuNH napisał(a):Czy na prawdę onet im zapłacił grubą kasę za takie gówno? To zaprzecza prawom rynku,


Nie zaprzecza, tylko jest zgodne z regułą, że większy ustala warunki i przejmuje małego. Większy = popularniejszy. Popularniejszy = możliwie mało ambitny. Dla Eurosportu widocznie kilka milionów kliknięć idiotów w ten "mały kwadracik" jest cenniejsze niż wnikliwa lektura co ambitniejszych artów przez kilkudziesięciu "kumatych". Dziwne?

Była sobie fajna krakowska sportowa gazeta "Tempo". Przejął ją stopniowo "PS" (kiedyś ambitny, później po fuzji taki sportowy melanż Faktu i Bravo).

Było sobie w Tarnowie fajne lokalne radio z wieloma tematycznymi audycjami. Przejęła je gówniana unc-unc Eska, nadająca muzę dla wieśniaków jadących maluchem na dyskę.

I tak dalej, i tym podobne.

Z niemedialnych przykładów, macie koncernowe piwo. Ale dalej wierzcie co niektórzy w brednie o wolnorynkowym raju głoszone przez oderwanego od rzeczywistości JKM.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Najlepszy polskojęzyczny kanał sportowy

Postprzez RakuNH » 28 Sie 2012 13:11

Nie wiedziałem, że JKM ma jakąś swoją własną unikalną ideologię, której jest twórcą ;) I oczywiście, że to zaprzecza prawom rynku, bo nikt na onecie ze strony eurosportu nie zostanie więc mi wytłumacz kto i jaki w tym ma interes? Chwilowo wzrosną wejścia z przekierowującej domeny http://www.eurosport.pl i tyle. Strona onetu oferuje zupełnie co innego (inaczej mówiąc oferuje niewiele).

Sama fuzja nie byłaby zła, ale w takim wypadku to jest wchłonięcie. Na pewno nie będzie to obustronna korzyść. Jeśli chcesz mi wmówić, że zgonie z zasadami rynku zyskają onet i eurosport, to przykro mi ale na pewno tak nie będzie. Albo onet dał naiwnie dużą sumę, albo eurosportowi nie chciało się prowadzić strony i się sprzedali za drobniaki (po co likwidować stronę jak może się sprzedać za grosze). Jakbym był właścicielem onetu to na pewno wydałbym te pieniądze mądrzej, a jakbym był właścicielem eurosportu, to bez problemu mając kanał sportowy rozreklamował bym stronę, która dość nieźle działała. Strona, która ma swój kanał w TV to nie jest jakaś lokalna gazeta, bo dużo większe zaplecze do rozwoju.

Ja się przenoszę na sportowe fakty i trudno. Eurosport to była unikalna stronka, że względu na blogi komentatorów i może czasem durnie prowadzone, ale fajne relację live z wyścigów kolarskich (+wideo) i głównie to mnie na tej stronce interesowało.

A swoją drogą to czego byś oczekiwał? Żeby państwo kontrolowało wszystkie media?
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

cron