Kolarstwo

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Kolarstwo

Postprzez karlos » 13 Gru 2017 10:29

Bedrzich napisał(a):Skoro miał pozwolenie na stosowanie leków na astmę, to pewnie potraktują go jak brodacza, bo tylko przekroczył dawkę. Nie przepadam za Froomem, ale chyba powinno się tak to skończyć...

No ale widać, że ten cały salbutamol, to zwykły doping, tylko stosowany pod przykrywką choroby. Całe te zwolnienia się już dawno wymknęły spod kontroli i potem się okazuje, że zdrowi zawodnicy nie mogą pokonać tych niby schorowanych, bo Ci stosują te różne dopalacze.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda

Miejscowość: Gdynia

Postprzez mareqna » 13 Gru 2017 10:36

Ja się dziwię tylko tym co z takimi oszustami jak Christopher Froome,Marit Bjørgen czy Martin Johnsrud Sundby chcą startować.Te ich rekordy :evil: 100,200 złotych medali,czterdzieści,piędziesiat lat i wygrywać,wygrywać za wszelka cenę zapszeczając prawom natury!aż do śmierci!
Nie ma rzeczy ważniejszych od życia i śmierci.....Albicelestes Vamos!
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Świata

Miejscowość: Gůrny Ślůnsk- Nicolai

Postprzez Bocian » 03 Sty 2018 16:32

mareqna napisał(a):Ja się dziwię tylko tym co z takimi oszustami jak Christopher Froome,Marit Bjørgen czy Martin Johnsrud Sundby chcą startować.Te ich rekordy :evil: 100,200 złotych medali,czterdzieści,piędziesiat lat i wygrywać,wygrywać za wszelka cenę zapszeczając prawom natury!aż do śmierci!

Absolutna racja. Chyba każdy pamięta co w 2009 roku działo się na MŚ w Czechach. Marit płakała że jest już za słaba i kończy karierę....a rok później....sami wiemy co sie stało. "Astmatyczna nirwana" trwa do dzisiaj.
Awatar użytkownika
Bocian
Mistrz Olimpijski

Miejscowość: Erzurum

Postprzez Laleczka Chucky » 11 Lut 2018 18:35

https://sport.onet.pl/kolarstwo/la-gazz ... =onetsg_fb

Też mam kwadratową szczękę <boi się>
Awatar użytkownika
Laleczka Chucky
Żywa legenda

Miejscowość: Hiszpan z Caracas

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość